Příspěvky uživatele - 105.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak hluboko přesazovat (pikýrovat) papriky?, 7.4.2012
takže postříkat ne prolévat?
Jaké odrůdy rajčat na balkon?, 17.2.2012
A co třeba sadbovač 30x40 buňka 4x4 cm prosím? Pak bych přesadil do kelímků a následně do květináčů. Co vy na to?
Jaké odrůdy rajčat na balkon?, 17.2.2012
Vy už máte i venus vysetou? Myslel jsem, že rajčátka se sejí až někdy v březnu...:-/ Jinak děkuji za rady..
Žloutne mi můj nejhezčí strom, 17.2.2012
Já jen, že mi zde bylo doporučeno na jaře, takže v pořádku, když přesadím již teď?
Žloutne mi můj nejhezčí strom, 16.2.2012
A kdy nejlépe přesadit? Nyní není vhodná doba? Do substrátu pro pokojovky normálně? Drenážní vrstvou myslíte nějaký písek či co? Děkuji všem.
Žloutne mi můj nejhezčí strom, 16.2.2012
Je pravda, že už vylézejí delší dobu kořínky z vrchu květináče. Takže přesezaní bude asi to nejrozumější. Do jak velkého květináče přesadit? Bohužel ho mohu mít buď v bytě a nebo venku na balkoně, jinou možnost nemám.. A to ostříhání? Pokud... celý příspěvek >
Žloutne mi můj nejhezčí strom, 15.2.2012 Obsahuje fotku
Co s tím mám dělat? Minulý rok v zimě taky žloutnul, ale teď je to hodně intenzivní, co s tím? :/ Děkuji moc všem za rady. Robin
Jaké odrůdy rajčat na balkon?, 15.2.2012
tak beros jsem sehnal dnes v tesku :) Je tam 35semínek. Chci se zeptat. Vydrží mi semínka pár let, když je nespotřebuji? Přeci jen, kolik semínek mám vysadit, když bych chtěl mít třeba 5rostlin této odrudy? Děkuji. Robin
Jaké odrůdy rajčat na balkon?, 15.2.2012
Mirku, co jiného bych mohl ještě na balkoně v květináčích a truhlíkách vypěstovat? Někdo mi radil salát, ale jaká odrůda? :-/
Jaké odrůdy rajčat na balkon?, 15.2.2012
bajaja, cherrola a beros nemohu nikde sehnat :(
Jaké odrůdy rajčat na balkon?, 15.2.2012
Beros jsem nesehnal, tak jsem objednal damián, je to to podobné?
Jaké odrůdy rajčat na balkon?, 15.2.2012
ldyll se na balkon nehodí? :-/ Děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika