Příspěvky uživatele - 65.67

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Liquidambar styraciflua Gum Ball, 11.8.2010
Hledám někoho, kdo má víceleté zkušenosti s mrazuvzdorností tohoto stromu.  Mám bohužel tu zkušenost, že první zima po výsadbě zlikvidovala skoro celou korunu. Ambroň sice obrazila, roste teď pěkně ale zima se blíží...
Sophora japonica pendula, 2.7.2010
" Inu nepotěšil jste mne"... ale díky za odpověď,  budu tedy pro ni hledat jiný plac... 
Listnáč na velmi mokré stanoviště, 8.6.2010
A co tak ulmus glabra (pendula), ten by tu občasnou vodu snesl?
Prunus fruticosa Globosum - korekce koruny střihem, 1.6.2010
Tyto stromy se mají vyznačovat kulovitou pravidelnou korunou. Mladý stromek, který mám já, má však korunu sice pravidelnou ale užší, protáhlou nahoru. Nechat ho být nebo mu pomoct ostřiháním do kulata? Pokud stříhat tak jen v předjaří, nebo... celý příspěvek >
Pinus sylvestris watereri - schnutie, 21.5.2010
Myslím si, že použití tohoto hnojiva není vhodné. Vaše borovice mají pravděpodobně potíže s přenosem živin do rostliny samotné, proto si myslím, že hnojivo sice zvedne množství některých látek v půdě ale do rostliny se nedostanou. Prvním krokem... celý příspěvek >
Druh jehličnanu, 18.5.2010
Mohla by to být Thuja plicata 'Whipcord'.
Sekačka Noell - náhrada svíčky, 22.4.2010
To jsem zpřesně udělal, ale asi jsem netrefil tu správnou prodejnu. Každopádně díky za odpověď.
Katalpa - olistění?, 6.4.2010
Katalpy se probouzejí pozdě, často až v květnu, vyčkejte. 
Chamaecyparis nootkatensis pendula "Aurea"?, 2.4.2010
V nabídce jednoho zahradnictví jsem v loňském roce zahlédl tento dobře známý jehličnan, ovšem se žlutavým odstínem. Na přesné označení si už nevzpomínám (? Aurea). Nevygoogloval jsem však nic podobného. Poradí někdo s tím, zda tato var.... celý příspěvek >
Čarověník, 9.3.2010
Ta teplota je opravdu v pořádku, ale myslím, že pro podnože bude potřeba minimálně 14 dní.
Hledám pěkný strom, 12.10.2009 Obsahuje fotku
Quercus palustris s borovicí pinus strobus
Liquidambar styraciflua Gum Ball přezimování, 22.9.2009
Děkuji za odpověď, rád bych se ještě zeptal, jak to máte s umístěním co se týče oslunění a vlhkosti půdy. Mne by totiž spíše vyhovovalo umístit stromek na místo, kde je celodenní slunce a v létě docela sucho. Václavov u Bruntálu znám... celý příspěvek >
Co je to za jehličnan?, 20.7.2009
Je to jedle bělokorá!
Podoprieť tento céder?, 15.6.2009 Obsahuje fotku
Převislý cedr, v mládí vedený po opoře, teď víceméně rovnoměrně rostoucí.
Cedr atlaský, 9.6.2009
Na zahradě mám 1 cedr atlaský glauca a taky mj. jednu deodara pendula. Atlaská glauca má ročně tak 6 - 7 cm;  deodara pendula i 10cm. Jinak si asi na opravdu veliký a mohutný strom počkáte tak 80 let...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika