Příspěvky uživatele - 115.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zařezávač okraje trávníků, 14.9.2007
Mohl by mě někdo doporučit značku zařezávačky na okraje trávníků, se kterou má delší a dobré zkušenosti? Chtěla bych s ní ošetřovat nevelké plochy, okraje chodníčku před vchodem a okolo pergoly. Děkuji
Cedrus deodara Feelin Blue, 13.9.2007
Koupila jsem si ho včera, chci ho umístit na otevřené místo na zahradě a údajně snáší dobře mráz v našich podmínkách. Přesto ho na podzim řádně zakryji chvojím. Takže zkušenosti osobní nemám, spíš doporučené.
živý plot ze zimostrázu, 3.9.2007
Chtěla bych založit živý plot ze zimostrázu, sadičky budu kupovat. Potřebovala bych vědět, kolik sadiček mám dám na 1 metr a zda je sázet do sponu. Dále prosím o radu, zda je lepší živý plot zakládat teď na podzim a nebo to nechat až na jaro.... celý příspěvek >
Cedr, 31.8.2007
Má někdo zkušenosti s pěstováním cedru? Viděla jsem ho na jedné zahradě jako soliteru a rozhodla jsem se, že ho budu mít na zahradě také. Zatím jsem viděla pouze cedry, které dorůstají výšky až 50 m, ale údajně existuje také cedr, který dorůstá výšky... celý příspěvek >
nový stavební zákon, 24.8.2007
K tomu mohu sdělit jen jediné: kde není žalobce, není ani soudce. My máme velmi nepříjemné sousedy, kteří nás neustále udávají při každé příležitosti, proto bychom si nedovolili postavit na pozemku bez ohlášení ani psí boudu. Bohužel. Stavba altánu,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika