Příspěvky uživatele - 177.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nezabúdli ste na sýkorky?, 13.2.2012
Lído, Vy ste vyslovený magnet pre vtáčkov! Možno vyžarujete niečo, čo ich priťahuje?   Straky a sojky Vám ale do krmítka nepriletia, iba ak byste im tam dala napr. kúsky mäsa. Sú to "mrchožrúti". Počas tejto zimy je u nás aj doterných... celý příspěvek >
Meruňky Pincot a Kioto, 13.2.2012
Dobrý deň, Mimmo! Uvádzate klasický príklad toho, ako je dôležité pri výsadbe nespoliehať iba na prítomnosť čmeliakov a včiel či na zastúpenie všetkých druhov ovocnín v okolí (vlákno Vzdálenost stromů- opylovačů), ale pri čiastočne samoopelivých... celý příspěvek >
Vaše Top ten odrůdy hrušní, 13.2.2012
Nepochopil som, k čomu sa viaže posledný príspevok so snímkou? K odrode Nitra alebo Dicolor?
Nezabúdli ste na sýkorky?, 13.2.2012
Modřinku ani brhlíka som u nás Lído ešte nevidel. Nemáte záhradu v blízkosti lesa? Brhlíci hniezdili v dutinách a šplhali po kmeňoch dubov okolo našej chaty ve Stříbrné zátoce Vranovského jazera (Vranov nad Dyjí). Podobne ako kosi či drozdi- pôvodne... celý příspěvek >
Ruská zima, 13.2.2012
Vlani sme mali až mínus 18, ale to trvalo iba pár hodín. Dlhodobé pôsobenie teplôt pod mínus 10 v tomto mesiaci bude mať na očká aj drevo istotne väčší devastačný účinok. Kiež by som sa mýlil. Strihať začnem už vo štvrtok, musím si pripraviť zvyšné... celý příspěvek >
Nezabúdli ste na sýkorky?, 13.2.2012
Tie naše sýkorky buď pomrzli, alebo je požrali mačky. Vyšplhať sa v sekunde na vrchol tuje a zdrapnúť do zubov vrabca, nie je pre tie malé šelmy žiadny problém.
Ruská zima, 13.2.2012
Tož Mirku, tuším sme sa v predpovedi kapánek "sekli"! Minimálne o 1 stupeň Celzia. U nás máme zatiaľ najmrazivejšie ráno v tomto roku: mínus 16. Ako to vyzerá v Poštornej?
Nezabúdli ste na sýkorky?, 12.2.2012
Kosi, vrabci, červenky a občas žltochvosti (rehci) sú u nás v záhradke často. Stehlíkov a dlaskov Vám závidím. Zväčša ich vidieť až za mestom, na bodliakoch a suchých burinách pri kraji cesty či polia. Bližšie k domom si u nás netrúfnu.
Nezabúdli ste na sýkorky?, 12.2.2012 Obsahuje fotku
Minulú zimu som zavesil do koruny marhule tukové loptičky so semienkami balené v plastových sieťkach. Keď ich zbadala prvá koňadra, ihneď privolala ostatné kamarátky a potom už sme sa len z okna izby zabávali na akrobatických kúskoch malých... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika