Příspěvky uživatele - 79.191

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata tolerantní k plísni bramborové, 10.2.2012
Ty ceny jsou phantastické. Osvědčily se mi cherry rajčátka švestičkového tvaru nakoupené v zimě v marketu a z nich vybraná semínka. Pěstoval jsem je minulé dva roky, chuť výborná. Pěstuji ještě Orfeu, není špatná. Chemii si netroufnu nepoužít. Loni... celý příspěvek >
Vyplatí se dnes ještě pěstovat brambory?, 6.2.2012
Včera jsem škrábal brambory zakoupené v marketu. Ani jedna nebyla zdravá. Byly napadeny černou plísní do hloubky. Na chuť hnus. V minulých letech jsem brambory nakupoval k uskladnění na Vysočině. Bohužel pro letošní sezonu jsem se nemohl zásobit.... celý příspěvek >
Termín výsadby česneku, 4.2.2012
Česnek zasazený na jaře bude mít posunutou vegetaci. Naroste trochu menší, protože nevyužije zimní vláhu. S posunutou vegetací bude mít i delší životnost v příštím roce. Směle ho zasaďte.
Lednová zahrádka, 3.2.2012
Za 40 let, co česnek pěstuji nezmrzl a většinou vyrašil již před zimou.
Jak pěstovat správně majoránku, 1.2.2012
Důležité je semena Majoránky vysévat mělce. Stačí na povrch země a zakrýt průhlednou foií proti vyschnutí.
Jak úspěšně zasít jadérka/semena jabloní, 29.1.2012
Kdys jsem nalezl na železničním náspu 5 jablečných pláňat. Asi někdo vyhodil z okna vlaku ohryzek. Protože jsem neměl žádnou typovou podnož, použil jsem pláńata k naroubování Ontaria. Dnes mám krásný stromek rodící pěkná, velká jablka. Udělal jsem... celý příspěvek >
Lilek venku, 28.1.2012
Zadejte si do vyhledávače lilek a prostudujte si nalezené.
Lednová zahrádka, 27.1.2012 Obsahuje fotku
Letošní zima podivná. V Polabí - Brandýs, zatím bez sněhu. 25.1. jsem byl na zahradě.  Česnek zasazený jako obvykle koncem října vystrkuje zvědavě nos.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika