Příspěvky uživatele - 70.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Topinambura?, 6.5.2008
Nevíte někdo prosím kdy ji zasadit: Děkuji Zuzana K.
jak množit wistarii?, 13.10.2007
Kdy a do čeho se ta semínka mají zasadit. Stačí domácí květináč? nebo skleníček? Zuzi Děkuji
jak sázet česnek, 24.9.2007
Jedna bába povídala, že prý v obchodě koupený česnek na jídlo nemohu zasadit. Prý je nějak upravený proti plísni. Co je na tom pravdy. Děkuji předem za odpověď. Zuza
Vápno?, 16.9.2007
Moc děkuji. Zuzi
Vápno?, 15.9.2007
Našla jsem v domečku na zahrádce vápno. Vůbec nevím co se s ním dělá. Můžete mi někdo poradit? Jsem naprostá začátečnice a v knihách nemohu najít nic. Děkuji Zuzi
co sázet teď - na podzim, 14.9.2007
Moc vám všem děkuji za naprosto vyčerpávající odpovědi a rady. Zítra mažu do obchocu a moc se na to těším. I vám přeji pěkné zahrady. Zuzi
co sázet teď - na podzim, 13.9.2007
Já myslala, zasadit teď a květ na jaře. Zase tak moc nespěchám. Zkouším česnek a v tom duchu jsem chtěla i nejakou kytičku. Ale za nápad děkuji Zuzi
co sázet teď - na podzim, 13.9.2007
Jsem naprostá začátečnice v zahradě a chtěla bych stihnout zasadit ještě nějaké květiny teď. Mám zahradu teprve 2 měsíce a mám ji probudit k životu. Poraď te mi prosím někdo. Děkuji Zuzi 
jak sázet česnek, 13.9.2007
Jste úžasná, moc děkuji za rady a jdu do toho. Na jaře vám napíšu jak to dopadlo. Krásné dny přeje Zuzi
jak sázet česnek, 12.9.2007
Prosím pěkně o radu. Chci si teď na podzim zasadit česnek a vůbec nevím jak na to. Jsem v zahradě naprostý nováček. Jaké mám koupit sazenice, jak hluboko a daleko od sebe to mám zasedit. Nemám se doma koho zeptat a v knihovně se mi nepovedlo nic... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika