Příspěvky uživatele - 166.139

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kupa rakytnika, 7.2.2012
Osobnu skusenost s rakytnikmi nemam. Ale postrehol som, ze do ciech boli koncom minuleho roku dovezene nove odrody rakytnika priamo od slachtitelov. Co viem, tak ich bolo viac nez 5. Ich plody by mali mat dlzku od 1 do 2 cm. Co viem je, ze uz maju... celý příspěvek >
Kupa rakytnika, 5.2.2012
To neviem, ale skusil by som sa informovat vo VUOOD a.s. Bojnice, kde bol vyslachteny. Ak by aj nevedeli poradit, mozno by sa dal zohnat priamo odtial. K nemu treba este aj samceka. Je nejaky konkretny dovod preco zhanate prave tuto odrodu? Rok,... celý příspěvek >
Jaký chutný druh maliny, 31.1.2012
Tiez planujem vysadit malinnik. Najradsej remontantny. Co poviete na odrody Polka a Poranna Rosa? Ake su chutovo, urodnostou, ci vzrastom? Naozaj im netreba oporu? Chvaly na ne je dost, ale zatial som natrafil len na tu zo strany predajcov.
Angrest - stihle vreteno, 27.1.2012
Musi to vyzerat zaujimavo. Dufam, ze na to tento rok nezabudnete, aj ked to asi neni stredobodom pestovatelskeho zaujmu.. 
Angrest - stihle vreteno, 25.1.2012
Dakujem za tip na knizku, zabezpecim si ju v co najkratsej dobe. Je tu viackrat odporucana a ako som pozeral knihkupectva, ma za seboi aj dost slusny pocet dotlaci. Ta mi nesmie v kniznici chybat.
Angrest - stihle vreteno, 24.1.2012
Prikladam odkaz. Moc som to necital, ale obrazky maju dost vypovednu hodnotu.
Angrest - stihle vreteno, 24.1.2012
Toto by zhruba vyhovovalo. Ako nizko tam mavate zalozeny prvy obrast a ako vysoko to zhruba vie narast, ci ak sa da hovorit o poschodiach, kolko ich tam cca je? Dakujem. Nasiel som nieco podobne, rybiz a angrest pestovany komercne v... celý příspěvek >
Angrest - stihle vreteno, 24.1.2012
Davnejsie, som niekde, no nepamatam kde cital o moznosti dopestovat si u stromkoveho angrestu dve alebo viac poschodi korunky. Kde to ale bolo si spomenut uz nedokazem. Preto som si myslel, ze sa tym padom da dopestovat nieco na sposob vretena, ci... celý příspěvek >
Angrest - stihle vreteno, 24.1.2012
Ale nejaka apikalna dominancia tm je, kedze sa musel zastrihnut ten kolmo rastuci vyhon, aby sa vytvorila kotlovita, ci pyramidalna korunka. V dnesnej dobe uzkych, stihlych, ba az s extra kratkym obrastom (baleriny) tvarov u niektoreho ovocia... celý příspěvek >
Angrest - stihle vreteno, 24.1.2012
Dobry den, chcel by som sa pokusit pestovat stromkovy angrest v tvare vretena/stihleho vretena. Doposial ich pestujem iba v tvare klasickej korunky. Slubujem si od tohoto tvaru hlavne lepsie oslnenie a jednoduchsi zber. Je tento tvar pre... celý příspěvek >
Stlpovita jablon s cervenymi plodmi, 22.1.2012
Pre poriadok, zakladajuci dotaz je moj. Mam pridelenu novu dynamicku IP.
Stlpovita jablon s cervenymi plodmi, 22.1.2012
Neni som za ani proti vretenam. Mozno to je dane momentalnym modnym trendom a vplyvom reklamy, postudoval som si cos aji o stihlych vretenach v starsich knizkach od p. Cejku a aj na webe. Myslim, ze by som to snad aj zvladol, ale ako cistemu laikovi,... celý příspěvek >
Stlpovita jablon s cervenymi plodmi, 19.1.2012
Neviem preco by sa mi to nemalo pacit. Je to medzi ludmi, ktorych povazujem za odbornikov casty nazor. Ja si zas myslim, ze pokial mate pod uslachtilou odrodou slabo rastuce podnoze, tak ta agrotechnika musi byt kvalitna bez ohladu na to, ci je... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika