Příspěvky uživatele - 50.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata tolerantní k plísni bramborové, 2.10.2012
Jsou polodeterminantní. Nechala jsem je růst na cca 3 hlavní výhony a pak, jak se jim chtělo. L.T.
Slunečnice vysoké 3,5 m, 9.9.2012
Moc pěkné. Já jsem si také předloni zasadila obří slunečnice Kong, ale ne do shluku jak to vidím u Vás, ale jednotlivě. Také vyrostly do takové výšky,  ale asi že byly vysazeny jen po jedné, měly tak husté olistění, že jsme se do... celý příspěvek >
Jarní řez broskvoní, 28.8.2012
Dobrý den, pokud jsem na jaře broskvoň nestihl ořezat, mám ji ořezat nyní a poté na jaře znovu? V diskusi jsem se dočetl, že se má broskvoň řezat v květu, znamená to, že i některé větve s květy, kde lze očekávat úrodu přijdou nazmar tím, že je... celý příspěvek >
Zalivka z reky?, 17.6.2012
Nabral jsem vodu 2km za prehradou vrane nad vltavou, viz info. Maji cov? Poradite mi?
Co s těmito výhonky u rajčat?, 17.6.2012
Na dalsi rajcata bohuzel nemam prostor :( Co tedy nejlepe udelat abych z toho co mam mel nejvetsi urodu? Vse vylamat? Dekuji..
Zlomené rajče v půlce, 5.6.2012
vyselo na par mm uz jsem to odstranil. Mam to tedy takto nechat zalevat a ono z toho mozna neco bude?
Sázení paprik, 24.5.2012
amy vilma beros hamik
Zkušenosti s lignohumátem, 3.4.2012
Taky mám třetím rokem doma lignohumát. První rok se zdály rostlinky po nějněm silné, loni to nestálo za nic a letos po něm tvrdne substrát.Takže jsem z toho rozpačitá.
Je Heureka objektivní?, 19.3.2012
Koukal jsem na stránky Heureky a musel jsem se smat jak nekteří prodejci posílají recenze na své sekačky pod falešnými jmény na heureku. Stačí se podívat na první místo jak uprostřed 20st mrazu v únoru nadšení rádoby zakazníci kupují a chválí sekačku... celý příspěvek >
Jakou benzínovou rotační sekačku?, 8.3.2012
Take zvazuji porizeni nove sekacky do mensi zahrady. Po delsim vahani jsem se rozhodl, ze urcite benzinovou s pojezdem. Zatim zvazuji Al-ko silver 470 BRV premium nebo Mountfield MTF 4829 PD. Doporucite nejakou z nich (nebo uplne jinou)? Co me... celý příspěvek >
Araucaria araucana (Blahočet čilský) - zazimování, 24.2.2012
muj dostal taky pěkně na zadek, vypada že asi odejde
Síra SK 520, 6.2.2012
Hnojivo je schválené ES. Odpovídá normě. A použití je odzkoušeno.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika