Příspěvky uživatele - 107.127

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pomoc při stříhání révy, 6.3.2012
Dobrý den. Vostorg - střihnutý před 2 týdny, byl dobrý, teď už malinko teče. Čekala jsem, až se trochu ukáží očka - jenže co teď s jejich vyloupnutím? Ještě můžu, myslím tím ty spodní, odstranit? Nebo počkat až  "na zeleno" a nechat vyrůst... celý příspěvek >
Melounoviště 2012, 3.3.2012
Za jak dlouhou dobu sroste podnož ať s melounem nebo okurkou, a s jak dlouhou dobou je nutné počítat mezi roubováním a výsadbou? Alespoň odhadem.  Děkuji.
Prodej sadby brambor, 29.2.2012
ráda bych zde doporučované odrůdy brambor, ale ze ZD Popelín mi po urgenci odpověděli, že ani v malém množství brambory na dobírku neposílají... v naší prodejně zeleniny určitě sadbové mít budou, ale ne odrůdy, které chci, a navíc pozdě... byla bych... celý příspěvek >
Melounoviště 2012, 29.2.2012
Děkuji za další názornou ukázku, myslím, že to bylo jen zkušebně, že?      . S jakou dobou je nutné počítat od sroubování do vysazení do skleníku? Už teď vidím, že melouny musím dávat klíčit nejmíň o týden dřív než... celý příspěvek >
Melounoviště 2012, 22.2.2012
Podnože vypadají dobře, řekla bych, že bych už mohla začít s roubováním, jenomže melouny, vysazené ve stejnou dobu, mají pořád jen děložní lístky. Znovu se ptám - znáte meloun Charentais - zelená pruhovaná slupka, silně oranž. dužina?  - klíčky... celý příspěvek >
Harbinger, 15.2.2012
Harbinger plodí kolem poloviny července. Jakou životnost má celkově zhruba strom broskvoně na běžné podnoži? /mám ji 8-10 let a tehdy jsem se o podnože nijak nezajímala.../. Děkuji.
Nezabúdli ste na sýkorky?, 15.2.2012
...taky sojky ráda nemám... a hejl, sice krásný, a nenadělá více škody jak užitku? nevyklovává pupeny stromů? ale nejsem si jistá...
Melounoviště 2012, 15.2.2012
dík. Klíčení je jedna věc, ta druhá příšernost bude substrát. Dneska jsem málem vyhořela - na plech do trouby jsem dala vrstvu výsevního, a rašelina a nějaké zbytky tak rychle proschly, že se rašelina vznítila - to tedy bylo smr..., a při tomhle... celý příspěvek >
Nezabúdli ste na sýkorky?, 14.2.2012 Obsahuje fotku
Paĺo - nevím, jestli sojky jsou mrchožrouti, ale mně chodí na třešně i ořechy, při dozrávání,  a nedávno při focení krmítka jsem se vyděsila, když se tam přiřítila sojka a celé krmítko tělem vymetla... mám zahradu vedle lesa. Na krmítko moc... celý příspěvek >
Melounoviště 2012, 14.2.2012
Ještě se Mirku zeptám na klíčivost Atlasu - pro srovnání jsem nejprve dala 1 bílé a 1 černé semínko  /černé byly v sáčku asi 3/, klíček hodilo jen bílé, ve druhé várce ze 6 mají klíček jenom 3 - mám je pod parapetem na topení, takže tepla dost... celý příspěvek >
Melounoviště 2012, 9.2.2012
protože už loni jsem si prohlížela Mirkem vložená videa, zkoušela jsem dva z uvedených způsobů, ale obvykle jsem měla s listem buď podnož nebo meloun, něco jak jsem už psala prorostlo, do skleníku jsem vysadila asi jenom 4, ale jen se dívala, jak... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 9.2.2012
všem vám děkuji za ochotu odpovídat... právě jsem si donesla červené Idyll - 1 balíček od fy Gardenson a 1 od fy Nohel garden /porovnání klíčivosti/  a taky Zelenou zebru, takže od Harcfeuera ráda upustím, skleník mám celkem malý. Ještě mi... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 9.2.2012
Mám dotaz - rajče Harzfeuer F 1, fa Gardenson, přečetla jsem celou diskusi, ale na tuto odrůdu jsem nenarazila. Znáte ji někdo? Nebo jste již měli a pro jakoukoliv "nedobrotu" jste ji vyřadili? Děkuji za odpověď. Bydlím v malém městečku a tak tady... celý příspěvek >
Melounoviště 2012, 3.2.2012
Mirku děkuji. Už vím, kde jsem dělala asi největší chybu - čekala jsem na prvý pravý list u melounů a taky dělala co nejdelší řez, takže občas mi vyjel meloun z podnože i bokem nebo se ulomil při zasunování. Právě mi napsali ze Sema, že už mám... celý příspěvek >
Melounoviště 2012, 2.2.2012
Mirku děkuji i za obrázky. Takže Herkules, jak už název napovídá, je robustnější než Atlas, přesto že na stránkách Semo uvádějí opak, myslím. No já objednala Atlas. U 4. obrázku s nápisy Stimulátor... co je meloun a co podnož - to robustní s velkými... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika