Příspěvky uživatele - 107.127

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Melounoviště 2012, 2.8.2012 Obsahuje fotku
je na fotce - Crimson nebo Lajko? Roste venku  /450 m/ bez folie, přikrytý jen při květnových mrazech bílou netkanou..  Sugar Baby venku i ve skleníku nejdříve pruhovaný, později tmavě zelený, skoro jednolitý. Přesto, že jsem měla melouny... celý příspěvek >
Black Magic, 30.7.2012
... Black Magic byl v únoru na řezu krásně zelený. Pozdní mrazíky ale nepřežil, takže v červnu šel definitivně pryč. Přitom to byla krásná sazenice, která prvým rokem vyrostla kolem 2 m a zcela určitě do zimy vyzrála.. Kupovala jsem ji v Kruhu...
Melounoviště 2012, 30.7.2012
... a jak se daří bezsemennému Granátu? Naroubovala jsem, do skleníku ale šel jenom jeden, ostatním se nezadařilo. Jenže v té spoušti ho nenajdu - jakou má barvu plod ve svém začátku? Mám zatím všecky pruhované, a to jsem sadila 4 druhy. Zítra... celý příspěvek >
Roubování révy za zelena, 8.6.2012
Dobrý večer. Oběma velice děkuji za příspěvky. Okamžitě jsem jepoužila, jenom nevím, jestli jsem udělala dobře, když jsem modrou révu vroubovala do bílé... ten nápad uříznout fólii včetně papírové trubičky, nekroutí se tolik. Za 10 dní se ozvu.
Roubování révy za zelena, 6.6.2012
Někde už tady zaznělo o roubování révy zazelena, ale nemůžu to najít. Proto zakládám toto vlákno a prosím o vysvětlení event. názornou ukázku - kdy, v jakém stádiu výhonů, jestli reagují všechny odrůdy stejně, co použít místo roubovací pásky, atd.... celý příspěvek >
Melounoviště 2012, 29.5.2012 Obsahuje fotku
v předchozím příspěvku "foliovník 3" podle rozvětvení rostliny jsem si jista, že jde taky o zaštipovanou rostlinu. Přikládám své fotky  ze skleníku - rostliny mají zhruba 3-4 výhony a plodové květy jsou už i na těchto krátkých výhonech. Pravda,... celý příspěvek >
Melounoviště 2012, 25.5.2012
Mirku, u vás nemrzlo?... U nás jsou zmrzlé plody třešní, švestek, jablek, ořešáky černé, ale moje milované roubované melounky, přikryté venku dvojitou netkanou textilií přežily... kromě skleníku jsem je dávala i ven už na počátku května,   /450... celý příspěvek >
Moniliový úžeh, 26.4.2012
Třešeň krásně nakvete, včely opylí, vytvoří se malé plůdky - a ty pak houfně opadnou. To je ona zmiňovaná monilie? Na jedné odborné přednášce mi bylo doporučeno stříkat do květu Rovralem /snad jsem to dobře napsala/, pomohlo to, ale ten je nyní... celý příspěvek >
Melounoviště 2012, 16.4.2012
Zkoušel jste někdo pěstovat Sprinter nebo Atlas na semeno? Co vyroste? Po jak dlouhé době by bylo možné semínka použít? U fíkolisté vyrostly dýně, ale semínka neklíčí ani po 2 letech. U stávajícího Sprinteru mám klíčivost 50%, exp. 2013, u Atlasu... celý příspěvek >
Melounoviště 2012, 14.4.2012
S Granátem mám stejně špatnou zkušenost - z 8 vyklíčilo 5, po zasazení vyrostly 2, ani po měsíci se z toho 1 nerozevřel. Zkouším je znovu s tím, že jsem "nakřápla" semínko. Nejlíp klíčí, rostou a roubují se Šugr Baby a Crimson, vůbec mi nejde... celý příspěvek >
Melounoviště 2012, 12.4.2012
Mně se letos s roubováním melounů daří. Protože tady ale nepadla nikde zmínka, jak je dlouhá doba od výsevu podnože k roubování a od sroubování do výsadby do skleníku nebo na pole, začala jsem už v únoru a pak postupně zhruba po 14ti dnech. Dneska... celý příspěvek >
Roubování rajčat, zkušenosti, zdroje podnoží 2012, 3.4.2012
Mirku, jak tedy pokračujete v roubování rajčat? Protože mám pocit, že roubování melounů už mám "v ruce", docela bych příští rok zkusila i roubování rajčat. A protože vysvětlování a ukázky od Vás mi pomohly právě k pochopení nejen smyslu ale i... celý příspěvek >
Stříhat a neudělat více škody než užitku?, 30.3.2012
Děkuji za odpovědi. Mate mne to, že zapěstovaná korunka je střihnutá do roviny, má pěkný tvar, větve jsou dřevité, tmavé,  tzn. určitě dvouleté,  kořeny jsou s vlasovými kořínky. Zasadila jsem ji včera, kořeny ošetřila, vlasové kořínky... celý příspěvek >
Stříhat a neudělat více škody než užitku?, 28.3.2012
Dobrý den. Včera jsem koupila broskvoň velice dobře rostlou. Seříznutý terminál v loňském roce podpořil růst 7 výhonů s předčasným obrostem. Stromek byl zřejmě založený ve skleníku, protože už má květní pupeny. Protože hláší na konec týdne mrazy,... celý příspěvek >
Melounoviště 2012, 24.3.2012
halo halo, kdepak je kdo? Jak se daří? Moje zkušenost - pokud jsem použila meloun jen s děložními lístky, ze tří se chytl jen jeden, a ještě byl problém rozpoznat, jestli to, co roste, je meloun nebo ho převálcovala podnož. Později už jsem roubovala... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika