Příspěvky uživatele - 162.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Šarka švestek, 2.2.2012
Oceňujem vzácny zmysel pre humor pána Václava. Na základnej škole v Znojme sme mali tiež vynikajúceho, obetavého a prísneho učiteľa češtiny, ktorý nás často trápil s učivom, ktoré ani nebolo v učebných osnovách. Napr. museli sme sa perfektne naučiť... celý příspěvek >
Ochrana mladych sadenic pred mrazom, 2.2.2012
O tomto spôsobe záchrany úrody málo mrazuodolnej V.vinifera som prvýkrát písal pred 2 rokmi. Robil to tak môj kamarát Emil Mráz v Čároch, v blízkosti riečky Myjavy, kde sa často držali prízemné mrazy. Piesčitá pôda bola priam ideálna na každoročné... celý příspěvek >
Ochrana mladych sadenic pred mrazom, 1.2.2012
Obaľovanie kmienkov viniča má hlavný zmysel v zabráneniu ohrevu dreva počas slnečných dní. Striedanie mrazu a tepla má na životnosť očiek hlavne v závere zimy zničujúci účinok. Pretože mám záhradku otvorenú častým severným a severozápadným vetrom,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika