Příspěvky uživatele - 68.80

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vytvořme společnou nazorovou degustaci starých odrud, 1.2.2012
Vyzívám všechny pěstitele a gurmány jablek pouze starých odrud. Nehodnotíme novější odrudy. Napište kdo ochutnal nebo jí staré odrudy tak napište své 3 TOP odrudy. Nebudeme kritizovat chutě jiných. Třeba naše názory pomůžou při nakupu stromků starých... celý příspěvek >
Jaká podnož?, 1.2.2012
Zdravím.  Já nemám ve zvyku někoho hodnotit nebo kritizovat po internetu ,když dotyčného neznám osobně. A i kdybych znal rozhodně to nebudu zveřejňovat na internetu a řeknu mu to do očí. Nerad jsem Vás dezorientoval omlouvám se. Já... celý příspěvek >
Jaká podnož?, 1.2.2012
Zdravím. Děkuji Vám za upozornění p. Pal'a na nedorozumění. Nerad bych četl narážky tzv. p. Mičurina II.  Já jsem opravdu myslel originálního p. Mičurina rukého šlechtitele, který šlechtil pod budovatelským ovlivňováním. A měl i zajímavé odrudy... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika