Příspěvky uživatele - 136.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slivovice k narození syna, 31.1.2012
Videl som aj to, ako z 30 stromov Čačanskej ranej oberanej v auguste nenapálili nič- iba trochu kyslej vody. Kvalitnú slivovičku robia na kopaniciach hlavne z neskorých odrôd- z domácej slivky (chorvatka) alebo bielej slivky. V nížinách, ale už aj... celý příspěvek >
Mulčování pod stromy, 31.1.2012
Napriek tomu, že odporúčam nastielanie trávy pod ovocné stromy, osobne to robím iba v horúcich letných mesiacoch. Celoročný mulč z kompostu a preparenej borovej kôry (z marketu) dávam iba pod kanadské čučoriedky, pod kiwi a okolo konifér a okrasných... celý příspěvek >
Slivovice k narození syna, 31.1.2012
Na kopaniciach, ale aj po dedinách v nížine som veľakrát videl bečky s kvasiacimi slivkami nezakryté, bez poklopu, bez fólie a bez gumy. Prax ukázala, že poklop nie je podmienkou pre výrobu kvalitného destilátu. Slivky si na povrchu vytvoria škralúp,... celý příspěvek >
Mulčování pod stromy, 31.1.2012
Estetické hľadisko nie je dôležité. Niekomu sa naopak môže vrstvička suchej trávy bez burín okolo ovocných stromov páčiť. Dôležité je, že rozumná vrstva čerstvo nakosenej mladej trávy bez plesní a hniloby naspodu nielenže zabraňuje preschnutiu pôdy... celý příspěvek >
Šarka švestek, 31.1.2012
Kúpil som na jeseň dva krásne stromky tolerantných sliviek. Z bohatej ponuky som vybral Katinku a Hanitu. Hanitu už poznám, na skorú Katinku sa teším. Prihrnul som ich zeminou do 2/3 kmienka. Keby teraz došli tridsaťstupňové mrazy, neviem ako to... celý příspěvek >
Ochrana mladych sadenic pred mrazom, 31.1.2012
Vlani som použil tiež tento inštalatérsky filc, takisto netkanú textíliu a staré noviny. Na spodok kmienkov som nahrnul borový mulč s natrhanými kúskami PST. Našťastie neboli veľké mrazy, nič nenamrzlo. Keby teraz došli mínus tridsiatky, okrem pár... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika