Příspěvky uživatele - 19.241

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Realizace aneb co nejdřív, 16.2.2012
Připisuji další dotaz:  Jelikož topíme hlavně dřevem, objednáváme si také fůry dřeva. Na podzim si ji necháme složit vedle baráku, blíže do dřevníku, ale na jaře nebo přes léto si fůru necháváme zavést na zahradu. A tak budu muset vyčlenit... celý příspěvek >
Realizace aneb co nejdřív, 13.2.2012
Povinností stát asi denně s hadicí v ruce a zavlažovat čerstvě založený trávník do doby, kdy to bude nutné, jsem si jist a beru to na vědomí. K tomu kompostování - již mám založený kompost a úspěšně kompostuji z předešlé činnosti na mém pozemku -... celý příspěvek >
Realizace aneb co nejdřív, 13.2.2012
Ano, nějakou takovou nádrž bych si představoval, a ikdyž se dá nyní sehnat relativně levně, pořád je to částka, kterou nemám nazbyt ze dne na den, takže to bude trvat, než našetřím a takovouhle nádrž seženu, protože vím, že je na zahradu... celý příspěvek >
Realizace aneb co nejdřív, 13.2.2012
Poloha mé zahrady je "jihomoravský kraj", na okrese Znojmo, ale v naší oblasti (tedy ve vícero obcích) je klima ovlivněno nedalekými Dukovanama (jaderná elektrárna). Nevím, jak je to možné, ale s předpovědí (teplo, zima, slunce, déšť) se... celý příspěvek >
Realizace aneb co nejdřív, 12.2.2012
Dobrý večer, jsem zahradník amatér/začátečník, vlastnící kus pozemku (cca 12-13 m na šířku a cca 60 m na délku). Z jedné delší strany má soused svoji zahradu (obě zahrady odděleny plotem). Na druhé delší straně zhruba 20 metrů má plot sousedka a... celý příspěvek >
Mulčování pod stromy, 31.1.2012
Možná teď budu vypadat jako blbec, ale po vašem příspěvku jsem bolaký zmetěný. Co je to tedy vlastně mulč neboli mulčování? Mulčování je přisypávání materiálu (tráva, piliny, chvojí apod. dle zkušenosti zahradníka) ke stromům a stromkům, aby... celý příspěvek >
Receptář prima nápadů, 1.1.2012
Zdravím, v nedávné době vyšel další díl zahrádkářského, kutilského a pod. časopisu, ve kterém je mimo jiné i příloha s názvem "Zahradníkův rok 2012". V této příloze je popsán týden co týden to - co je dobré v daném termínu na zahrádce udělat. Zdá se... celý příspěvek >
Založení zeleninového záhonu, 27.12.2011
Jsem spíše amatér než profesionál, ale dovolím si vám poradit. Do vašeho záhonu bych zaryl kompost. Tím ornici provzdušníte a obohatíte o různé prvky - tedy ji pohnojíte. Vy se ptáte jestli rýt nebo nerýt. Pokud byste se rozhodl, že nyní rýt... celý příspěvek >
Srovnání terénu, 27.12.2011
Reaguji na Váš příspěvek. Ne však přímou odpovědí, ale popsání řešení podobného případu. Mám zahradu cca 18*80 (š*d). Zhruba v 1 třetině je větší prohlubeň a celkově je zahrada nerovná s malými prohlubněmi a je to velice náročné na údžbu (zejména... celý příspěvek >
Kdy použít kompost?, 17.9.2011
Osobně mám několik málo zkušeností. Kompost (myslíse zemina) přidávám do jámy k vysázení ovocných stromků, ale lze použít jako zemina s vyšším obsahem látek pro zdárný růst rostlinstva do jámy pro jakoukoliv výsadbu dřevin (stromky, keře, růže,... celý příspěvek >
Ujíždí nám zahrada, 14.9.2011
Zdravím; nepíši zrovna přímo řešení, ale zatím spíše jen doplňující otázku (a pokusím se společně s vámi problém vyřešit. Chci se zeptat, jak prudký svah byl na konci vaší zahrady (nejlépe v číslem m x m). Také nyní řeším podobný problém... ovšem... celý příspěvek >
Budoucí zahrada - jak na to, 14.9.2011
Zdravím zdejší čtenáře. Máme pozemek za domem asi 500 m2 (50 m délka 10 šířka). Z obou delších stran sousedíme se sousedy. Z jedné strany je po celé délce plot a na druhé straně sahá plot zhruba do poloviny a dále pokračuje "zahrada" (plocha s... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika