Příspěvky uživatele - 175.211

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké čerpadlo - čerpání vody z potoka, 26.5.2014
Ahoj, doporučuji se podívat na českého výrobce Sigma - dobré ceny, spolehlivýž servis a hlavně to je klasika.
Aký kompresor vybrať, 10.1.2014
ahoj, já bych zvolil například Kompresor Airpower 190/08/6, vypadá dobře, je v akci a s dopravou zdarma, možná je trošku nad limit, ale věřím, že ye ti to časem vrátí...
Jakou sekeru - prosím o radu, 17.12.2013
Děkuji všem za rady. Snad bude mít manžel radost.
Jakou sekeru - prosím o radu, 17.12.2013
Děkuji za radu. Asi to tak opravdu udělám a uvidíme, která se mu bude víc líbit. Zase na něm nechci šetřit :-)
Jakou sekeru - prosím o radu, 17.12.2013
Zdravím všechny. Ráda bych manžela překvapila k Vánocům sekerou Fiskars, kterou si moc příl. Nevybral si ale přímo typ a nechci se ho ptát aby to bylo trochu překvapení. Podle recenzí na Heurece se mi líbí tyto dvě: - Fiskars sekera štípací... celý příspěvek >
Starý křovinořez Oleo-Mac špatně startuje a ztrácí výkon, 31.7.2013
Já bych si koupil asi nový. Zahradní technika se dá koupit online na různých eshopech, jen dát bacha aby to byl autorizovaný prodejce a neprodával šmejdy z číny. Známý se takhle taky nachytal. Doporučuji značku Husqvarna.
Poraďte mi prosím jaké čerpadlo?, 20.5.2013
zdravím v prvé řadě bych doporučil přečíst nějaký článek jak vybrat čerpadlo a po uvážení argumentů pokračovat s užším výběrem...
Jaké kalové čerpadlo?, 22.4.2013
Já bych při výběru kalového čerpadla doporučoval osvědčené značky Grundfos nebo české Wilo, sám mám model Grundfos Unilift CC 5-A1 230V 10m kabel, plovák a nemůžu si stěžovat, za tu cenu pro mně ideální...
Čerpadlo do sudu - k zalévání, 19.6.2012
Dá se do sudu použít povrchové čerpadlo? Je do hloubky osmi metrů, takže by to mělo být bezproblému, nebo se mýlím?
Čerpadlo nebo automat nebo vodárnu, 19.4.2012
a o jaký typ jde? soused mi taky doporučoval domácí vodárny ale stále si nejsem jistý, že bude účinná i ve více metrech (ve 12.)
Akumulátorová sekačka, 16.2.2012
Jsi si tím rychlým zlepšováním akumulátorových strojů jistý? Už před sto lety byly elektromobily s podobným i vyšším dojezdem, než dnes. Tady o tom vyšel pěkný článek. Problém s uchováním energie pomocí akumulátorů zůstává prakticky stejný, podle mě... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 30.1.2012
Jak tady padlo, Fiskars je kvalitní a ergonomické nářadí, ale práci za vás neudělá. Rozdíl oproti dvacet let starému rýči je, moderní Fiskars se snáze používá, ale pořád je to jen nástroj a 95% z výsledku práce spočívá v našich rukou. Jestli to za to... celý příspěvek >
Ma zmysel kupovať weber? Existuju lacnejšie, 25.1.2012
ahoj, já jsem měl již dva grily Weber, nejdříve klasický gril na dřevěné uhlí, s kterým jsme si užili čtyči grilovací sezony. Jelikož grilujeme prakticky každý víkend, za čas nás nebavilo rozdělávání ohně a tak jsme se rozhodli zakoupit plynový gril.... celý příspěvek >
Výběr sněhové frézy, 9.12.2011
ahoj a jaké jste volili sněhové frézy, jednostupnové či dvoujstupnové? Chtěl bych koupit ženě frézu, protože často přijíždím domů večer a nechci aby to odmetala vůbec, natož klasicky..
Řetězová pila?, 22.11.2011
Dobrý den, výběrem elektrické řetězové pily jsem se zabýval nedávno. Husqvarna nebude určitě špatná. Nakonec jsem ale sáhl po Narexu a myslím, že to bylo dobré rozhodnutí. Známý má Makitu a i to je jistota osvědčené značky.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika