Příspěvky uživatele - 169.89

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak odnaučit přeskakování plotu, 10.1.2015
každoročně mám 7 beránků na spásání. loni se naučili podlézat ohradník. Podařilo se mi je vyškolit jednoduše. dát ohradník trojmo asi 75cm za sebou. Ovce si podebere první řadu hlavou, skrčí se a snaží podlézt. Jenže se musí trochu narovnat a právě... celý příspěvek >
Stroj Honda nefunguje na český bezin, 30.7.2014
Honda je pojem. A taky se k ní tak musíme chovat. Stačí jedno jediné: po práci zavřít kohoutek u nádrže (nebo u karburátoru jak Hondy mívají) a vyjet všechen bednzín. Za pár týdnů příjdu, otevřu kohoutky a než si nachystám práci je karburátor plný... celý příspěvek >
Co s nadbytkem letních jablek?, 23.7.2014
moštovat, mošt zavařit, zamrazit a nebo nechat překvasit a vypálit. Jak je komu libo..
Jak se zbavit užovky?, 23.6.2014
když je někde žofka, nejsou tam tolika hlodavci. Ja bysem ju hyčkal a rozmazloval, chodil se na ňu dívat, občas vyfotil a nechal v klidu.. Ale když se vam nelibi, jebněte ju lopatou a nepište to nikam...
Sekačka nesbírá trávu, 14.6.2014
Mám novou sekačku Hecht s motorem Honda. motor je bez vady. Ale konstrukce má někde "ďurkuˇ" protože už týden po předchozím sekání se tráva z části nafouká do koše a část zůstává při pravé straně sekačky srovnaná do řádku.  Kde může být chyba?... celý příspěvek >
Odpuzovač koček, 5.6.2014
odpuzovače kun jsem dávno zavrhnul, mám ve sklepě asi 3 a nefungoval ani jeden. Sklopec funguje..
Zena a pila - poradi nekdo?, 11.5.2014
Copak za sebou chcete tahat šňůru jako pupečník? zkuste třeba Bosch KEO a říkejte si, že mi na zahradu přišla paní s pilčičkou ruční, celý den pracovala a já pak 3 dny pálil větve.. máte pořádný sad? Že máte pár stromků? neshánějte pilku řetězovou,... celý příspěvek >
Zena a pila - poradi nekdo?, 11.5.2014
kupte akumulátorovou... (na takové to domácí žužlání)
Sekačku Hecht s OHV motorom alebo B&S, 25.4.2014
ano, je to tak.  mel jsem 9 sekaček a jedna chcipla. Typ Merinoxberišon..Je to pech., na zahradu 6000 m to bylo tak akorat..
Gardena 4000/2 automatic comfort - zkusenosti, 17.7.2013
jen na okraj: dnes jsem prošel Hornbach, Obi a Baumax. Potřeboval jsem sehnat nové postřikovače co vylejzají ze země jako náhradu starých. Nikde nic, sortiment Gardeny mizivý, jako by Gardena měla problémy, od jednoho montážníka zahradních závlah... celý příspěvek >
Motor Tecumseh Vantage 35 "zere" olej, 13.7.2013
žere olej? to se blíží smrt motoru. a jelikož firma dělající Tekumsehy zaniikla, dojedete sezonu a poběžíte pro novou sekačku...
Dakr cepový mulčovač, 11.7.2013
Máte někdo zkušenost se stavebnicí Dakr- panter a jejich cepákem? V mém okolí to ještě nikdo nekoupil, nerad bych se nachytal... Jde o mulčování mezi lesem a loukou, ostružiny, kopřivy, šťovík, místy kopřiva a lopuch... asi 2000m plocha...
Husqvarna 560 XP, 3.7.2013
a co se vam na 357xp nehodí? já ji mám a šlape dobře...
Máte někdo zkušenosti se sousedem který nesnáší psy?, 10.6.2013
Promiňte, že se vracím k původnímu příspěvku. Pominula jste základní bod. Jde o lovecké plemeno mající blízko ke slídičům. Takže štěkot mají jaksi "v popisu práce". Problémem je a) výcvik- štěkat se má jen v přesně daném okamžiku b) pes vyžaduje také... celý příspěvek >
Máte někdo zkušenosti se sousedem který nesnáší psy?, 10.6.2013
Obávám se, že mne zatratíte. Pes, co z ničeho nic štěká, postrádá základní výchovu. Alespoň z části. Ono to asi tak moc nebude, jak píšete, kdyby psík jen krátce štěknul, soused si ani nevšimne. Takže se spíše překřikují psi v celé ulici a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika