Příspěvky uživatele - 209.104

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fiskars vs Hultafors, 25.1.2012
Ako v jednej rozpravke. Rubal medenu horu. Asi mal sekeru / uranom obohatenu ocel.
Čo je penová formaldehydová močovina?, 24.1.2012
Ludia majte rozum strkat do zahrady take veci. Formaldehyd je karcinogen a vykricany jed, okolo ktoreho su mnohe skandalozne otravy ludi v obrovskych mnozstvach, ked si priemyselne velkofirmy presadzovali aplikovanie svojich vyrobkov, i ked suviseli... celý příspěvek >
Ultrazvukom proti riasam, 24.1.2012
Kto má skúsenosti? Existujú nejaké zariadenia, ale sú veľmi drahé. Na druhej strane, prevádzka až tak moc nestojí, stačia menšie výkony. Počul som reláciu, keď vedci z Brna poriešili sinice v nejakej priehrade hlavne ultrazvukom. Niektoré riasy majú... celý příspěvek >
Piliny a dřevěný odpad, 23.1.2012
Pravdou je, ze piliny ako mulc nevypadaju moc esteticky.
Piliny a dřevěný odpad, 22.1.2012
V prvom mate pravdu. V tom druhom si dovolim zcasti nesuhlasit. Drevena hmota obsahuje vela uhlika a malo dusika. Pomer je pomerne nevyhodny pre rozkladne bakterie aj huby a preto sa drevo dlhsie rozklada ako nedrevity zahradny material. Bakterie,... celý příspěvek >
Kompost, 22.1.2012
Ja by som sa toho nebal, ak toho nie je vela, dobre premiesat so zeminou v zahrade. Najlepsie suchou a lahkou, dostatocne sypkou. Cim vacsi bude pomer zeminy k tej hmote, tym skor sa to dorozklada. Netreba sa toho bat, bakterie v pode si na tom... celý příspěvek >
Termín výsadby česneku, 21.1.2012
Páni, móda nemóda, ja sa snažím v skúsenostiach vás záhradkárov hľadať logiku. Cesnak je veľmi citlivý na isté choroby v čase sadenia. Tie závisia od vlhkosti, type pôdy a čuduj sa svetu, vyskytujú sa pri teplotách nad 10 st C. Toto mám z... celý příspěvek >
Termín výsadby česneku, 19.1.2012
Tiež som sadil v oktoóbri. Ale keď vyšla sotva polovica, skúsil som namoriť. Výsledok nebol o nič lepší. Myslel som, zlá sadba, vybral som tie najväčšie strúčky. Nič moc výsledok. Najlepší výsledok bol, keď som to posunul na december, resp koniec... celý příspěvek >
Roubování rajčat, zkušenosti, zdroje podnoží 2012, 18.1.2012
Japonci su machri. Vidim to denne.
Termín výsadby česneku, 18.1.2012
Priznám sa, u mňa je to trošičku aj o inom. V oktobri mám dosť práce na záhrade, a naopak koncom novembra a v decembri je vzácnejšie niečo robiť v záhrade. Prichádza zima a ja si to sadenie cesnaku aspoň vychutnám.
Termín výsadby česneku, 18.1.2012
Cesnak ma ist do zeme, ked nehrozi, ze budu trvalejsie teploty nad 10 st C. Ja si pomaham, ze pozeram dlhodobu predpoved. Ak je predpoved taka, ze budu veselo plusove teploty, nesadim. Ak hlasia o 10 dni ci tyzden prve mraziky, sadim. Byvam v teplej... celý příspěvek >
Roubování rajčat, zkušenosti, zdroje podnoží 2012, 17.1.2012
Mirek, ak vas poznam, u vas to frci takto. 
Živý plot, 16.1.2012
100 m je dost. Ja by som uz siel len do neopadavych. Zo 100 m a vysky 2 m plotu bude vela listia a prace. Viem, ze neopadave dreviny rastu podstatne pomalsie, ale do ineho ako buxusu by som uz nesiel. Bol som netrpezlivy a teraz ked ma buxusovy... celý příspěvek >
Termín výsadby česneku, 16.1.2012
Mnohi sadia cesnak co najneskor, pretoze s tym maju dobre skusenosti. Ak si myslite, ze neskor zasadeny cesnak vyleze skor, tak sa mylite. Cim skor sa sadi, tym skor ide von. Podla mna v tomto pripade bola sadba uz "rozbehnuta" pred sadenim, co sa... celý příspěvek >
Mulčování s použitím kartonu účinnost na plevele, 16.1.2012
Myslim si, ze je to aj dost neefektivne. Ak mate zahradku 3x4 m tak potrebujete uz dost toho kartonu a na radove vacsiu plochu ani nehovorim. Ako experiment by to bolo zaujimave, ale inak je to o nicom. Namiesto kartonu pouzite vrstvu susenej... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika