Příspěvky uživatele - 37.141

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Udírna ze starých kamen, 19.1.2014 Obsahuje fotku
Brzdovy bubon z Iveca, a bedna zo starého počítača /monitora/......časť 3
Udírna ze starých kamen, 19.1.2014 Obsahuje fotku
Brzdovy bubon z Iveca, a bedna zo starého počítača /monitora/......napravo už terajšia udiareń...
Udírna ze starých kamen, 19.1.2014 Obsahuje fotku
Brzdovy bubon z Iveca, a bedna zo starého počítača /monitora/...
Araucaria araucana (Blahočet čilský) - zazimování, 28.2.2012
Zdravím všetkých... neviem prečo tu niekto prehlasuje že táto rastlina, tu neprežije... je to hlúposť a neznalosť, a pritom to niekto hlási ako fakt... ak sa pozriete na mapu, tak ostrov Rujana v nemecku je na samom severe iba 40 km od švédska a tam... celý příspěvek >
Hlodavci na půdě, 19.2.2012
Zdravím všetkých... môže to byť aj veverka... já mám veverku a je to tiež problém... usadila sa na povale, ale nažrať sa chodí k zajacom... prehryzie si dieru, vynosí kukuricu a pár dní je pokoj... ak zaplátam dieru, a dám zajacom kukuricu na... celý příspěvek >
Ručně kované nářadí, 16.2.2012
zdravím všetkých v tomto fóre... dnes už každý sa chváli o ručne kovanom náradí... stalo sa to nejako módou, že čo je ručne robené, je to minimálne lepšie, ako čokoľvek iné... niekto považuje za ručne kovanú motyku aj nahriatu kyslík-plynom a... celý příspěvek >
Napojovaní skla, 16.1.2012
ešte k tomu podlepeniu... malé škáry /škvíry/ vôbec nevadia ani malému úniku tepla, a v lete ani vode... zmokne, ale aj vyschne... najhoršie je to v zime!!! cez deň sa trochu oteplí, voda zatečie pod sklo do štrbiny a v noci zamrzne a roztrha sklo...... celý příspěvek >
Napojovaní skla, 16.1.2012
Zdravím všetkých... sklá by sa mali prekrývať podobne ako strešné tašky... aspoň 5cm presah... položiť spodné sklo /najnižšie na streche/...podlepené tmelom alebo gumou alebo silikónom... ani veľký ľadovec ho nerozbije, ale priamo na konštrukcii ho... celý příspěvek >
Břečťan ke zdi kamenného domu, 25.4.2011
Dobrý deň, chcela som sa spýtať už druhý rok na jar mi vyschnú všetky listy. Chcela som sa spýtať či je to nejaká choroba alobo čo s tým mám robiť. Za odpoved vopred dakujem.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika