Příspěvky uživatele - 217.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pro Daniela - Stavba bazénu, 5.5.2013
Zdravím, také budu dávat bazén azuro do země. V návodu od moundfieldu píšou aby se kolem bazénu dala nopová folie. To pak ten polystyren dám ještě na ní?  Děkuji.
Jaké kalové čerpadlo?, 29.1.2013
Dobře děkuji za rady.
Jaké kalové čerpadlo?, 28.1.2013
Tak jsem našel Extol 414163 1100W. Je trochu, ale trochu dražší. Co si o něm myslíte?
Jaké kalové čerpadlo?, 28.1.2013
Tak já nevím. Ted mám čerpadlo 350W do 5 metrů a z 5 m už to nevytáhlo.
Jaké kalové čerpadlo?, 28.1.2013
Pojede jen občas, bude to na vytahování studny z 5 metrů.
Jaké kalové čerpadlo?, 27.1.2013
Zdravím, potřebuji koupit kalové čerpadlo rozhoduji se mezi AL-KO DRAIN 11001 a Einhell Primex PS 750 I. Máte s nimi někdo zkušenosti? Popřípadě jestli byste volili jinou možnost v podobné cennové kategorii? Děkuji.
Rajčata tolerantní k plísni bramborové, 15.1.2012
Obě odrůdy pěstuji od roku 2009. Philovita F1 jsou cherry rajčata výborné chuti. Phantasia F1 jso klasická. Jsou též chutná, ale Start S F1 je dle mého názoru lepší. Nepoužívám postřiky a plíseň bramborová na rostlinách ve větším ničí pouze... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika