Příspěvky uživatele - 221.155

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stratifikace peckovin, 15.1.2012
Svěrák jsem používal na třešně, protože tato malá semena je opravdu problém rozbít kladivem bez poškození jádra, ale kladivo se mi zdá opravdu rychlé řešení u myrošů a slivoní jako jsou durancie či zelené renklody a Wangenheimovy. svěrák je určitě... celý příspěvek >
Stratifikace peckovin, 15.1.2012
Jen takový postřeh ke stratifikaci slivoní. Během šesti let jsem zkoušel vysévat různé pecky myrobalánů, zelených, wangenheimovy, durancií a broskví, ale vždy bez úspěchu. Výsledkem bylo několik málo vyklíčených semen, třeba 5 ze sta pecek.... celý příspěvek >
Lilie, 28.7.2010
pH: Jo to je právě ten problém s tou cizosprašností. Pěkně jsi to objasnil! Letos jsem viděl několik rostlin zavirovaných a ještě k tomu botritidou spálených, ten výsev by pomohl, ale kde vzít dva různé jedince echm. Teď mi kvete L, auratum a také... celý příspěvek >
Lilie, 1.7.2010
Bělostná dost podléhá botritýdě ale hlavně virózám. Před cca 15 lety jich bylo na valašsku v zahradách plno a dnes? Opravdu jenom sem tam, a už člověk nevidí ty parádně narostlé zdravé rostliny. Chtělo by to přesévat! Letos bylo pro lilie zdá se mi... celý příspěvek >
Dotaz na vinnou revu, 23.4.2010
Měl bych dotaz na dráty do vinice. Zatím si nejsem jistý jestli seženu nerez, ale pokud ne: 1. bude vhodný pozinkovaný drát? Jaká tloušťka?  Bral bych něco tenkého jako je ten nerez, tedy 1 mm až 1,4 mm, ale u pozinku bude zřejmě trvanlivost... celý příspěvek >
Přerostlá Yucca, 26.2.2010
Seříznout nebo vyhodit. Karlos
Prosím co je to za rostlinu?, 23.2.2010
Ficus lingua Karlos.
Co je to za rastlinu?, 19.1.2010
Voskovka Hoya kerrii Karlos
Letnění orchideje na terase?, 16.8.2009
Věrko. Možná by nebylo špatné ji přesadit. Vypadá to podle fota, že je v původní kůře a vidim tam jakési známky zasolení... Já vždycky říkám, komerčním pěstitelům stačí kůra bez přísad, ale to je opravdu o řízené kultuře kde přes trysky na ně padá... celý příspěvek >
Prosim o radu - květina ve váze, 15.8.2009
Teď si k tomu představte ty velikánské listy :-) Karlos.
Pěstování banánovníku ze semene, 15.8.2009
Nesouhlasím. To máte jako u partenokarpických pomerančů. Cosi tam je, ano, ale jde o nevyvinutá semena, jakési základy semen... černé tečky. Nejsou ale klíčivá. Semena banánu jsem měl a žádní drobečkové alias letničky to nebyly, naopak. Karlos.
Orchidea Phalaenopsis z medistému, 1.8.2009
Symbiotické houby meristémové orchideje vůbec neznají. V současnosti se používá pouze asymbiotický výsev, s cukrem anorganikou a agarem, u meristémového množení se houby nepoužívaly nikdy, ty se zkouší pouze u evropských terestrických druhů, nebo... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika