Příspěvky uživatele - 173.202

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fota letošní sklizně, 2.4.2012 Obsahuje fotku
Tak se taky skromně připojím s loňskými giganty, které vážily 5,5 a 5,75kg.
Jak se jmenuje?, 28.2.2012 Obsahuje fotku
prosím, sdělte mi, jak se jmenuje a pěstuje. děkuji, Ch
Rajčata Kumoto, 20.1.2012
Doufám, že mi neposlali nějakou obyčejnou odrůdu. Jsem zvědavá jak se jim bude dařit. Jsou kumato keř, nebo tyč? Veškerý komentář co jsem k semínkům dostala je název. Ivana
Rajčata Kumoto, 18.1.2012
Dobrý den. Právě dneska mi došly semínka z aukra. Doufám že nebudu pěstovat nějaké (..svinstvo..), ale někdo to zkusit musí. Ivana
Nedaří se kořenové zelenině, 13.1.2012
Na prolehčení půdy můžete použít taky popel. Tchýně má celer jak dětské hlavy.
Nejchutnější okurky hadovky, 12.1.2012
Dobrý den pane Mirku, jestli je Váš dotaz na SHERPU. Já ji měla ve foliáku. Možná by ji stačilo jen zakrýt. Každopádně jestli to vyzkoušíte, tak dejte vědět jak jste dopadl. Ivana
Foliak, 12.1.2012
Dobrý den, já mám foliáky dva z konstrukce na plachtu na avii. Konstrukce je dost velká, tak si to můžete roztáhnout na jakou šířku a délku chcete. Jsem s tím spokojená akorát si každý rok koupím ve stavebninách pevnou folii, která se mi úrodou... celý příspěvek >
Nejchutnější okurky hadovky, 11.1.2012
Dobrý den, já mám okurky na jídlo a proto kupuji salátovky SHERPA F1. Jsou sice cca jen 20 cm, ale bohatě plodí a chuť je luxusní. Jsou šťavnaté a vůbec nejsou hořké. Ivana
Kedlubny - gigant, 7.1.2012
Dobrý den, možná už je pozdě, ale já pěstuju hodně gigantů a dělám z nich kedlubnové zelí. Oloupu, nastrouhám na klasickém hrubém struhadle a povařím s octem a solí. Poměr neznám, ale přiměřeně jako když vaříte hlávkové zelí. Jelikož je ocet i sůl... celý příspěvek >
Dýně Goliáš - ulomená stopka, 4.1.2012
Dobrý den, buďte klidný. Mi syn ulomil na dýni stopku uplně a je stále vcelku a nehnije.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika