Příspěvky uživatele - 137.32

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Gascoigneho šarlatové, 13.1.2012
Tiež sa mi Petře zdá, že v tejto pomológii nie je to isté jablko Gascoineho, ako na Tvojej predchádzajúcej snímke. Takisto Stark Earlist v pomológii napravo má viac karmínové a žíhané líčko, ako Stark Earlist u môjho svokra. Jeho plody sú rúžovejšie,... celý příspěvek >
Marquette - cervena mustova odroda, 13.1.2012
Odrody 3. tisícročia ako sú Marquette, Frontenac, Frontenac Gris či Frontenac Blanc by mali ísť aj v okolí Púchova. Sú extrémne mrazuodolné a pritom prakticky nepotrebujú postrek fungicídmi. Vína z nich sú hodnotené medzi najlepšími, plnohodnotne... celý příspěvek >
Jahoda gigantela, 12.1.2012
Názor pána Milana je mi sympatický. Niekedy zabúdame, že máme doma staré dobré osvedčené a kvalitné sorty. Kedysi som kúpil asi 15 sort jahodníku od jedného Hodoňáka- zberateľa odrôd, ktorý rušil záhradu. Najvyššie hodnotenie som časom "udelil"... celý příspěvek >
Zvláštní druh jahody?, 12.1.2012
Máte pravdu Lído. Žlté maliny nie sú tak aromatické ako červené. Aspoň v mojej záhradke.  Paľo
Karneval, 12.1.2012
Prajem Dobrý deň, pán Juraj! A ďakujem za príspevok do vlákna Karneval. Myslel som, že máte sad na severnej Morave. Sú na juhu Čiech dobré podmienky pre jablone? Brácha má manželku z Volar. Spomínal, že na úpätí Šumavy videl kraj, kde zráli pri... celý příspěvek >
Gascoigneho šarlatové, 12.1.2012
Ad PP: Odrodu Gaskoniho nepoznám. Gascoigneho šarlatové som porovnával so Stark Earlist nie kvôli termínom konzumnej zrelosti, ale pre ich podobný vzhľad. "Nesmysl" je akurát vyvolávať v diskúsii nové trecie plochy.  Paľo
Gascoigneho šarlatové, 12.1.2012
Ďakujem za ponuku Petře! Viac by ma zaujímalo porovnanie chuti Deligy, či sa v nej zobrazila chuť Gascoigneho, ale na to si musím rok počkať. Alebo, že by nám niekto, kto pestuje Deligu, priblížil jej chuť!  Paľo
Odrůda Meruňky Leala, 12.1.2012
Ceľkom dobrá rakúska stránka, borče! Dal som si ju do záložky Obľúbené. Nie kvôli snímkam nestriekaných nerezistentných jabĺčok v galérii, ktoré potrebujú nožík na ošúpanie (u nás by ich zákazník nekúpil), ale kvôli sortimentu jadrovín a slivkovín,... celý příspěvek >
Marquette - cervena mustova odroda, 12.1.2012
Práve dnes som strihal rezky Marquette na zaslanie záujemcom na stredné Slovensko (Púchov, Martin). Tento rok by mladé kmienky mali priniesť prvú úrodu. Sadenice je možné objednať v USA.  Paľo, Záhorie
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika