Příspěvky uživatele - 65.199

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co koupit na prorez stromu ve vyskach?, 16.10.2012
Hranice co je a co není rizikové, bude mít posunutý každý někam jinam. Možnost pádu, práce na žebříku nebo laně a práce s pilou ve výši krku nebo jistících prvků. Ať si každý zváží jakou hodnotu má zdraví. Přiložené odkazy na videa jsou v tomto... celý příspěvek >
Co s opadanymi jablkami?, 26.9.2012
Poměrně velké množství padaných a po sklizni nepěkných vyřazených jablek zpracujeme u nás přes mixér. 3 jablíčka na čtvrtky nebo menší kousky, 2 mrkve na kostky, šťávu z půlky citronu a půlku lžíce cukru. Nádobu mixeru dolijeme skoro po vrch vodou a... celý příspěvek >
Co patří a co ne do kompostu, 25.9.2012
Kvasinky, bakterie a žířalky si jen smlsnou. Stejně jako na výliscích z jablek. Do roka není po třapinách ani památka. Jen se snažím to ihned zakrýt dalším materiálem kvůli muškám.  j.c.
Destilovať v medi, alebo antikore, 10.9.2012
Polovinu mer. kvasu jsem pálil loni v pálenici s nerezem, druhou polovinu v pálenici s mědí. Po vypálení se zdála meruňka z mědi nějakou dobu lepší a voňavější, dnes nejsme schopni rozdíl poznat, jsou výborné obě.     j.c.
Foukač, 2.8.2012
Popravdě jsem zkusil jednou u nas v praci v hale pozametat. Po 2 čtverečních metrech jsem toho nechal a vrátil se k vysavači. Nedovedu si ani představit kdo by uklízel ze všeho nánosy prachu. Od Stihlu mám sice rosič a jsem spokojenej ale pustit... celý příspěvek >
Uleželý slepičí trus, 26.7.2012
Beru slepičí hnůj od člověka kterému je chov slípek velké hobby. Jako podestýlku používá hobliny, občas spolu s trusem vyzametá a nahradí novými. Znečištěné hobliny se skladují na hnojníku plným žížalek a půl roku odležený "materiál" silně... celý příspěvek >
Jak vybírat zahradní nábytek?, 20.7.2012 Obsahuje fotku
Šel jsem na to jinou cestou. Před časem se mi naskytla možnost koupě cirkule a hoblovky za slušný peníz. Nic pak nebránilo si nábytek do zahrady vyrobit dle představ.     j.c.   p.s. lavice jsou dnes už 2 i se stolem
Vypouštění oleje, 16.7.2012
Sekačku na chvíli nahodit, nechat olejovou náplň trochu ohřát, poté odsát žanetkou nebo ruční odsávačkou oleje.
Květopas, 9.5.2012
Pokud říkáte prožraný, napadá mne drvopleň obecný.    j.c.
Napadené ovocné stromky, 2.5.2012
Nevím jestli se trefím ale ostatní diskutující to jistě properou. Moja by mě namíchala na tuhle havěť nejspíš Mospilan. Aplikaci postřiku prověďte pokud možno za bezvětří, pokud budete mít potřebu používat smáčedlo, stačí kapka jaru.  ... celý příspěvek >
Napadené ovocné stromky, 2.5.2012
Přes veškerou možnou snahu o bioovoce bych tohle bez váhání stříknul postřikem proti žravým a savým škůdcům. Při zmíněné velikosti stromků by na to měl stačit ruční postřikovač a zajistit zdravý vývoj mladých stromků by snad mělo být v zájmu každého... celý příspěvek >
Jak zakopat slivovici, 24.4.2012
Nelze než popřát všem zakopávajícím, aby se vnoučata nerodila a dcery nevdávaly v únoru.       j.c.
Pomrzla meruňka, nebo ne?, 18.4.2012
V neděli jsem měl na stromech ještě většinu zdánlivě přeživších květů. Dnes jsem zajel na zahradu provést druhý postřik proti monilii a spousta jich leží dnes na zemi. Poměrně velké množství jich smetl ze stromu i proud vzduchu z postřikovače. U nás... celý příspěvek >
Česnek, 2.4.2012
Já naopak příčinu v holomrazech vidím. Dávali jsme jeden česnek na 2 záhony, na vyhrabaném, uklizeném záhonu vzešel, vystrčil zažloutlé špičky a pošel.V růstu pokračuje asi 5% sadby. Druhý záhon, na který jsme na zimu nahrnuli silnou vrstvu listí má... celý příspěvek >
Odvětrání slivovice, 14.3.2012
Potom té slivovice nesmíte pít tolik. Moju vjetrám více jak 3 měsíce a nemám v ní ocet ani opice.   j.c.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika