Příspěvky uživatele - 171.180

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vzdálenost stromů - opylovačů, 7.1.2012
Dobrý deň pane Poustevník. Ja si zas myslím, že dosť veľa záleží na tom, či máte v blízkom okolí správneho opeľovača, hlavne u kôstkovín. U slivkovín sa rozlišujú odrody samoopelivé, čiastočne samoopelivé a cudzoopelivé, čerešne sú výhradne... celý příspěvek >
Hruška + Tůje = skvrnitost?, 7.1.2012
Majiteľom záhradiek pri rodinných domoch nezabránite v tom, aby pestovali jalovce, ktoré sa im páčia. Po rokoch zistíte, že likvidácia zelene v meste bola zbytočná. Spory parazita sa šíria vetrom na obrovské vzdialenosti... Paľo
Hrušky na iných podpníkoch, 7.1.2012
Do semenáčov mandlone som očkoval broskyne a marhule, bez problémov. V Španielsku to robia bežne. Jadroviny Vám na mandloni nebudú dlho vegetovať. Dovolím si to tvrdiť, aj keď som to neskúšal. Ale skúste to! Keď sa v obchodnej sieti predáva... celý příspěvek >
Kaki od Starkla, 7.1.2012
Dobrý deň Ella! Názvom Kaki, Tomel, Diospiros či Ebenovník rajčiakový je vyjadrený iba botanický druh, nie odroda. Pre Starkla je to typické.  Namiesto odrody ríbezlí v katalógu uvedú, že sú červené, biele, čierne, vinič zas modrý, červený či... celý příspěvek >
Hnojení ovocných stromů, 6.1.2012
Perforované husacie krky priemeru niekoľko cm používané pri melioráciách som tiež dával pri výsadbe stromčekov na 3 m širokých terasách. Iba z dôvodu zavlažovania v horúčavách, nie na hnojenie. Po roku sa aj tak zaplnili ílom a neplnili plánovaný... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika