Příspěvky uživatele - 48.199

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mrazy v březnu 2013, 27.3.2013
No vidíte, taková malá zemička a takové rozdíly. U nás (SZ od Brna) byly loni v květnu taky velké holomrazy a přes léto téměř nespadla kapka. Potok skoro vyschnul... Takže si ten deficit asi příroda vynahrazuje a letos sněží zcela vyjímečně od... celý příspěvek >
Prosím je to žampión?, 25.9.2012
Dobrý den, my máme na zahradě taky úrodu těchto hub, a tak jsem nelenila a navštívila jsem mykologickou poradnu. Předpokládám, pokud jste tedy neuvážlivě neodstranila "pohárek smrti", že se rovněž jedná o - a to se podržte, bedlu - bedlu zardělou. Je... celý příspěvek >
Zastrihnout nebo nezastrihovat smaragdy, kdyz nedosahuji pozadovane delky, 26.6.2012
Thuje Smaragd nejsou nejvhodnější vobou na živý plot. Nejsou totiž vyšlechtěny k výsadbě do živých plotů, i když se k tomu, zejména u nás, přemnoho používají..Rozhodně je nezastřihujte, nepomůže jim to v bujném růstu. Chce to trpělivost, hojnou... celý příspěvek >
Mráz na víkend, 29.5.2012
Vždy byly výkyvy, jak počasí, tak světa, jen se o tom tak nevědělo...
Sázení nově koupených keřů, 5.4.2012
A jaký zimolez to je? Nitidy i pileaty letos u nás na Brněnsku dostaly díky holomrazům zabrat. A neprší ani teď. Takže opravdu zalívejtea kyselomilným přidejte rašelinu. Kořenový bal, pokud je hodně utužený, můžete i opatrně rozřezat nožem.
Rajčata tolerantní k plísni bramborové, 3.1.2012
Tyto odrůdy jsem pěstovala vloni, rajčata jsou chutná, vijany dlouhé až 50 cm. Musím Vás trochu poopravit, jsou tolerantní p r o t i plísním a chorobám. Nemohu jejich rezistenci ale objektivně posoudit, protože loňské léto a na podzim u nás (taky... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika