Příspěvky uživatele - 88.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vlastní zelenina vs koupená - poměr cena: chuť, 17.1.2013
Připojím svoji trošku do mlýna, dobrý den. U nás se to má tak, že kdybychom si měli všechno koupit, tak jednoduše nevyjdeme s mojí výplatou - ta paní co s ní bydlím je na mateřské. Buď bychom museli někde ušetřit (ale ono už není moc kde, nevydělávám... celý příspěvek >
Pružinový jateční přístroj na králíky, 29.4.2012
Pokud nemáte nervy na zabíjení ručně, tak si ho pořiďte. Ale pokud budete mít divokého králíka, tak bych se bála že se netrefíte..Nemám s tím zkušenosti, ale podle mě je lepší mu dát za uši a pak podříznout..
Psa, nebo fenu?, 3.3.2012
Zdravím, asi jste již rozhodnuta, ale zvažte ještě čubu. Mám dvě a nedám na ně dopustit. Jsou čilí a temperamentní nehledě na věk (starší je 10 let), teda, pravda, je to belgičák, tzn. temperament sám. Jinak do bernského bych nešel. Mě vždycky přišli... celý příspěvek >
Tepelná izolace králíkárny, 17.2.2012
Dobrý den, rád bych se zeptal, jaké máte zkušenosti se zateplením králíkárny. V kategorii drůbež proběhla diskuze, kdy mnozí izolaci zatracovali kvůli možnému výskytu parazitů či choroboplodných zárodků. Také kvůli stížené dezinfekci. Jak to prosím... celý příspěvek >
Připouštění, 9.2.2012
Já je připouštím 6 až 8 týdnů po okocení, 14 dní po té odstavuji mladé.
Králíkárna, 9.2.2012
Připouštění šestý den po okocení se mi zdá moc brzo.. Já mám mladé u samice 8-10 týdnů, tudíš by se mi jich tam sešlo hodně. Já je připouštím 14 dní před odstavem mladých a nemám s tím problém.
Vietnamské prase - zkušenosti, 9.2.2012
Dobrý den, já mám v plánu ubytovat vietnamské prase pod králikárnou. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Třeba by mě zajímalo, jestli se prase dokáže otočit na cca 70 cm (hloubka králíkárny). Samozřejmě bude mít místo i vedle králíkárny, ale v rámci... celý příspěvek >
Skleník ze dřeva, 28.1.2012
Zdravím, objednal jsem si a přečetl knížku doporučenou mi členem 157.82 týkající se stavbám skleníků ze dřeva. Zmiňuji jen pro úplnost - v této knize se skleníkům na pěstování zeleniny věnuje necelá stránka a hned v prvních větách se na ní hovoří o... celý příspěvek >
Kde sehnat malou pálenici, 31.12.2011
Jistota je jistota, chápu, ale chlapi, jaký desetitisíce? Kotel - 70 l z polní kuchyně excalibur army - 1.600,-, napojení Cu (nevím zbylo mi z topení, průměr 22mm), chladič (dle uvážení, já mám nerez soudek od piva 50 l, ale brácha má 20 l kybl a... celý příspěvek >
Skleník ze dřeva, 31.12.2011
Tak možná, že to dřevo přece jen bude stát za úvahu. Ono spíš než co jiného tak se mi líbí a baví mě s ním dělat. Při nejhorším to pude za pár let do kopru a budeme chytřejší.  Mimochodem, objednal jsem si tu příručku, jak mi radil jeden z... celý příspěvek >
Skleník ze dřeva, 29.12.2011
Zdravím kolego, když se pohroužíte do dalších diskuzí na téma skleníky, najdete tam skleník od chlapíka, dělaný z hliníkových rastrů na sádroš. Možná by to pro Vás bylo východisko, ikdyž asi trochu šeredný. Zkrátka dřevo je dřevo. Mimochodem, kde se... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika