Příspěvky uživatele - 208.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chov karasu v 1000l jezirku bez filtrace, 4.8.2012
Dobrý den, mám takovou betonovou kaluž s leknínem na skalce, objem max. půl kubíku. Z jara jsem tam zkusil dát dva karasy a za měsíc za dva už jich tam bylo jak hnoje. Tak rozdáváme, rozdáváme ale nějak jich je tam pořád víc. Jinak krmíme pravidelně... celý příspěvek >
Společný chov kachen a kuřat, 22.7.2012
Dobrý den, zkoušel, prosím, někdo z Vás chovat dohromady kachny a kuřata na maso? Přijde mě to jako výhodná kooperace, kuřata sezobou to, co by kachny jinak zatlapkali do bláta. Oba druhy ptáků mají obdobné potravní nároky i jateční věk. Mám ale... celý příspěvek >
Ten postřikovač by mě docela zajímal. Můžeš sem vložit fotku, 7.4.2012
Dobrý den, jakou má, prosím, traktor maximální rychlost? Alespoň cca. Díky
Skleník ze dřeva, 28.1.2012
Zimní zahradu stavět určitě nebudu, jelikož na firmu nemám a kdybych si ji chtěl udělat sám, nedopadlo by to asi dobře. Jinak neříkám, že to není zajímavý architektonický prvek.
Skleník ze dřeva, 30.12.2011
Prekérní určitě budou místa, kde bude polykarboš připlácnutý ke dřevu. Nechce se mě budovat něco jenom na pát let. Ačkoli ta lněná fermež... Jelikož ale nikdo nepřišel s tím, že takový skleník má a funguje mu už desítky let, možná jenom vymýšlím... celý příspěvek >
Skleník ze dřeva, 29.12.2011
 Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda li máte někdo skleník s dřevěnou konstrukcí. Nejsem s kovem moc kamarád a pořizovací cena vhodného profilu není úplně nejlepší.  Plánuji, že bych zhotovil zapuštěný skleník z betonu, částečně... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika