Příspěvky uživatele - 46.111

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Převodovka Tuff Torq K46 vs K62, 18.11.2015
Zahradní sekací traktory opravdu nenahradí malotraktor. Jsou určené k sekání trávy. Vozíky, sweepery, radlice atd jsou v nabídce výrobců a prodejců hlavně proto, že o to zákazník stojí. Pokud chcete vozit hlínu (nebo cokoliv) o hmotnosti vyšší než... celý příspěvek >
Z čeho (co lze "nasbírat" v přírodě) udělat živý plot?, 28.12.2011
Ještě doplním, že pivo nepiju, do hospody nechodím, a peněz mám i tak opravdu zoufale málo. Žijeme z jednoho nízkého platu, dojíždím 40km, a při dnešních cenách nám nezbyde nic, a naopak musíme čím dál více výdajů odkládat na neurčito. Sotva dokážeme... celý příspěvek >
Z čeho (co lze "nasbírat" v přírodě) udělat živý plot?, 28.12.2011
Nemyslel jsem nic krást, ale spíš nějak množit a podobně, a sem tam vyrýpnout v lese nějaký nálet. Ten sice je také něčím majetkem, ale způsobená "škoda" je mizivá, jelikož nic nestál, a stejně se zničí během probírek a těžby lesní... celý příspěvek >
Z čeho (co lze "nasbírat" v přírodě) udělat živý plot?, 28.12.2011
To zní zajímavě. Bohužel netuším jak poznat nebo kde najít tento druh smrku. modřín se nehodí - opadá, a opadaný je velmi řídký a nekryje nic. Ta vrba by byla možná dobrá jako keř, a při opravdu husté výsadbě by mohla relativně dobře krýt i v... celý příspěvek >
Lze přenést náletové stromky z lesa na zahradu?, 28.12.2011
Díky moc alespoň za toto info. Je jasné, že nehodlám plenit oplocené školky ani nic podobného ;-). Myslel jsem přenést (převážně z vlastního lesa) nálet v nějakém rozumném počtu a z přiměřené plochy (ne vyplenit jeden plácek, ale brát třeba 1... celý příspěvek >
Z čeho (co lze "nasbírat" v přírodě) udělat živý plot?, 23.12.2011
No o to právě jde. Aby to rychle rostlo, a pokud možno neopadalo... Existuje něco jehličnatého, nebo alespoň husté listnaté "křoví" vyššího vzrůstu, které roste rychle?
Z čeho (co lze "nasbírat" v přírodě) udělat živý plot?, 23.12.2011
Uvědomuju. Třeba Japonský Topolo cca 5-6 let :-). Ale samozřejmě jehličnany déle, ale i kdyby to bylo 5-6 metrů za 10 let, je to pro mne přínos. Jde hlavně o ty první 2-3 metry co nejdříve, a pak ať si to roste jak chce. Napsal jsem, že to může růst... celý příspěvek >
Lze přenést náletové stromky z lesa na zahradu?, 23.12.2011
Mám kus vlastního lesa. Odsud si to přenést můžu, ne? Je ho málo na to, aby to k něčemu bylo, ale dost na to, aby tam bylo pár náletů :-).
Lze přenést náletové stromky z lesa na zahradu?, 23.12.2011
A nějaký konkrétnější postup? Kdy přenášet, jak, jak připravit atd...
Lze přenést náletové stromky z lesa na zahradu?, 23.12.2011
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, jestli je možné přenést z lesa malé náletové stromky na zahradu, a jestli se uchytí. Myslím takové ty maličké, kterých je všude v lesích spousta, a jen se ničí technikou při těžbě. Hlavně borovice, smrčky atd. Jak... celý příspěvek >
Z čeho (co lze "nasbírat" v přírodě) udělat živý plot?, 23.12.2011
Dobrý den. Rád bych si vytvořil okolo většího pozemku živý plot (pokud možno stále zelený), ale jako mnoho dalších na tom nejsem finančně moc dobře. Existují nějaké rostliny (stromky nebo keře), které se vyskytují volně v přírodě, a které by se daly... celý příspěvek >
Husqvarna 1200 pro, 13.5.2010
12,5HP pochopitelně ;-).
Husqvarna 1200 pro, 13.5.2010
Přesně takový stroj řadu let vlastním, a sekám s ním pozemek ve svahu naprosto bez problému i po dešti. Je to pracant k nezaplacení. Cena je velice dobrá a rozhodně přiměřená. Nový stál cca 250 000,- Kč! Motor je 2válec a je mazán tlakově - ne jako u... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika