Příspěvky uživatele - 247.145

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stará lípa, 26.12.2011
Pane Kučero, dovolím si pár malých poznámek k Vašemu příspěvku (Vašim příspěvkům): 1. Nedostal jsem od Vás odpověď na dotaz z 20. 11.. 2. Vysazování rychle rostoucích stromů (např. uvedených topolů) ve výsadbách má, mělo a bude mít své opodstatnění.... celý příspěvek >
Odstranění pařezu, 26.12.2011
Rozšířené kořenové náběhy jsou samozřejmě zcela běžné a v příspěvku p. Kučery není jasné, kde naměřil oněch 160 cm. Ve svých předchozích dotazech jsem se o tom možná měl zmínit. Doufám, že mi (nám všem) v tom udělá jasno p. Kučerou slíbená fotka... celý příspěvek >
Odstranění pařezu, 26.12.2011
Pokud se autor spletl, pak předpokládám, že to čestně přizná, opraví a bude to důkaz jeho pravdivosti a myslím, že tím stoupne jeho osoba na důvěryhodnosti. Pokud lhal, pak se ničeho z toho samozřejmě nedočkáme a každý si jistě udělá své mínění. I... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika