Příspěvky uživatele - 20.102

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odstranění pařezu, 26.12.2011
Promiňte p. Wimpi, ale stále mi to není jasné. V jednom z předchozích příspěvků píše p. Kučera o díře o průměru 2 m: 70 cm na každou stranu od kořenového balu: takže buď 1,6 m + 2*70 cm = 3 m. Anebo: 50 cm + 2*70 cm = 1,9 m, tedy cca 2 m průměr díry... celý příspěvek >
Odstranění pařezu, 26.12.2011
Děkuji za Vaši reakci, ale nejsem zatím ani o kousek dál: Promiňte mi prosím další upřesňující dotazy, rád bych v tom měl jasno. 1. Klasický ořech: tedy "vlašský ořech", nebo líska? Nebo něco jiného? 2. 160 cm byl průměr kmene, nebo jeho obvod? 3.... celý příspěvek >
Stará lípa, 26.12.2011
Pane Kučero, dovolím si pár malých poznámek k Vašemu příspěvku (Vašim příspěvkům): 1. Nedostal jsem od Vás odpověď na dotaz z 20. 11.. 2. Vysazování rychle rostoucích stromů (např. uvedených topolů) ve výsadbách má, mělo a bude mít své... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika