Příspěvky uživatele - 89.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Už postřik na kadeřavost?, 30.3.2013
V podšumaví je stále zmrzlo, včera ráno všude leželo 3-5 cm nového sněhu, který na osluněných místech přes den roztál. Na zastíněných místech leží sníh už nejméně 10 dnů. Stromy jsou zatím v klidu, i když pupeny jsou už pěkně nalité. Zdravím do... celý příspěvek >
Citronovník - opadávání listů, 29.12.2012
Je to tak, jak píše Mirek. Většina citrusů vyžaduje chladné přezimování, jedná se o subtropické rostliny. Vaším problémem je suché teplé stanoviště u radiátoru. Přestěhujte citrus do chladnější místnosti, s teplotou kolem 10°C (5 ÷ 15°C) a omezte... celý příspěvek >
Stlpovita jablon s cervenymi plodmi, 21.1.2012
Mohl byste být konkrétnější? Jaké polopravdy a lži? Dejte na stůl rozumné argumenty, prosím. Uražené prásknutí dveřmi si příliš sympatií u čtenářů nezíská.
Nově pořízená palma. Jak pěstovat?, 26.12.2011
Nejlepší je zalévat vodou odstátou, tedy po zalití opět naplnit zalévací nádobu a nechat ji neuzavřenou stát ve stejné místnosti, kde pěstujeme rostliny. Pokud vám začaly palmy vadnout nenadále, rychle a bez předchozích varovných příznaků, svědčí to... celý příspěvek >
Odstranění pařezu, 26.12.2011
Promiňte pane Josefe, ale pan Josef Kučera píše (viz. výše), že strom měl průměr kmene cca 160 cm. Tím jsou zodpovězeny Vaše dotazy č. 1, 2, 3, 4, 5. Zbývá tedy jen odpověď na dotaz č. 6. Já jen doplním, že bych byl rád svědkem toho, jak se takový... celý příspěvek >
Co Vaše réva? (rok 2011), 6.2.2011
No, asi to chce číst příspěvky na které reagujeme pečlivěji, protože asi k tomu nedorozumění opravdu došlo. Oba sice totiž radíte totéž, ale z dikce píspěvků plyne opak!  Mohl byste pane Paľo prosím uvést dostupný zdroj, kde by bylo možno vámi... celý příspěvek >
Co Vaše réva? (rok 2011), 6.2.2011
Co ještě přijde nebo nepřijde ví jenom ten nahoře, a možná ani ten ne. Takže bych se vůbec nedivil, že letos ještě jeden mrazivý pohlavek přijde. Koukám pane Mirku, že si doma hovíte v pěkném teplíčku!
Řezat třešeň po výsadbě na podzim?, 31.10.2010
Pokud by podzimní seřezání třešně ihned po přesazení mělo být pro stromek tak škodlivé, jak tady bylo naznačováno, tak nechápu, proč by stromky střihali přimo ve školkách při nákupu. To by přece byli sami proti sobě a riskovali by jarní reklamace a... celý příspěvek >
Hledám zvláštní jabloň, 30.12.2009
Sláva, to jsem rád, že ta moje žlutá kyselá starucha neodpovídá hledanému exempláři, takže mohu s klidem přistoupit k sekeře a krumpáči.  (Už jsem se lek, že ji budu muset zachvat příštím generacím). Sherlockům Holmesům přeji mnoho zdaru v... celý příspěvek >
Hledám zvláštní jabloň, 30.12.2009
Na své zahradě mám jednu starou jabloň, která odpovídá popisu v úvodním příspěvku. Je nejméně 60 let stará. Jablka jsou velmi velká, o průměru cca 10 cm i větší, tvaru spíše širokého, než protáhlého. Barva je kanárkově žlutá s voskovým lesklým... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika