Příspěvky uživatele - 69.49

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Banánové jablko?, 22.12.2011
Zdravim vas. Omlouvam se, že jsem se připojil na pana Petra, ale bude se to týkat vas všech.  Prvé řadě je fakt, že letos počasí nepřálo chuťovým vlastnostem u odrudy Dicolor a ani Decora se nepochlapila. Je možné, že ve vyšších polohách má... celý příspěvek >
Zákrsek, 22.12.2011
zdravím p. Lídu! děkuji, že jste mi připoměla " vyjímka potvrzuje pravidlo" odruda Wagenerovo a odrudy spurtipového růstu normálních odrůd (Starkrimson, Goldspur, MacIntosh) vyrostou i na semenáči do 3.5m. Odrůda Wagenerovo je jepice mezi odrůdami.... celý příspěvek >
Astra, 22.12.2011
Zdravím Vás. Ono je to totiž tak, že v obchodech prodávají zimní odrudy, které nejsou v konzumní zralosti a kvůli skladování s musí podtrhnout. Vždyť to taky určitě víte, že Lucasova a jiné zimní odrudy se konzumují až jsou správně uložené. Což v... celý příspěvek >
Zákrsek, 19.12.2011
Dobrý den. Ve školkařské terminologii se tvary stromků určují podle vyšky kmínku a bohužel není nařízení, které by nařizovalo jaké podnože se mají používat na jaké tvary. Tak jsem viděl jak se prodávají zákrsky na bujných podnoží u všech druhů. Vždyť... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika