Příspěvky uživatele - 35.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Název kytky, 23.3.2012
Dobrý den, jedná se o řebčík královský z čeledi liliovitých. Jde o vytrvalé podzemní byliny s cibulemi. Kvete na jaře. Marcela
Jaká je to rostlina?, 9.3.2012
Dobrý den, sadec nachový dorůstá výšky až 2,5 metru. Nevím odkud je obrázek, ale i na bohyšce-hostě je vidět, že se jí úžasně daří. Marcela
Oleandr chřadne, 27.2.2012
Dobrý den, oleandr by se měl stříhat nejpozději v září. Jinak ostříháte již nově založené výhony na květy a budete se v nové sezoně muset obejít bez kvetení. Marcela
Nezabúdli ste na sýkorky?, 15.2.2012
Dobrý den Palo, tak to s Vámi nesouhlasím. V krmítkách, ale i u nich, na lojových koulích to máme strakami a sojkami přímo obležené. Naopak vyhánějí všechny ty ostatní malé ptáčky. Sojka - potravu si vyhledává na stromech i na zemi. Živí se především... celý příspěvek >
Tulipány, 14.2.2012
Dobrý den Honzo, cibule sázím do klasických truhlíků (já mám terakotové). Já osobně hloubku moc neřeším, v truhlících je dávám asi doprostřed. Cibule si dejte tak hustě, jak chcete mít hustě osázený truhlík. A jak píše Brasica, jakmile bude po... celý příspěvek >
Tulipány, 13.2.2012
Dobrý den Honzo, bohužel je asi teď země všude zamrzlá. Já jsem sázela cibule z Amsterodamu letos v lednu, byl to opožděný vánoční dárek. Ale zem byla rozmrzlá a počasí téměř jarní. Osobně bych počkala až do doby, kdy se bude možné rýpat v zemi a... celý příspěvek >
Kanadská jedle, 1.2.2012
Kanadská jedle neboli tsuga1 (Abies2 canadensis L., Tsuga canadensis Endl.) je stálezelený středně vysoký jehličnatý strom, dosahující výšky 14-20, ale i vyjímečně až 30 metrů. Marcela
Kanadská jedle, 1.2.2012
Dobrý den, problém to není. Vánoční stromky jsme takto pěstovali na zahradě nekolik let. Teď nás čeká osázení nových. (Praha) Marcela
Vilín, 19.1.2012
Dobrý den, dle mé zklušenosti vím, že vilín roste poměrně hodně pomalu. Marcela
Slimáci, 19.1.2012
Pivo je sice naláká, ale naláká i ty slimáky, kteří by tam třeba ani nelezli. Marcela
Stříhání levandule, 19.1.2012
Dobrý den, též levanduli zastřihávám až na jaře a ne do dřeva, které opravdu hodně špatně obráží. Marcela
Pěstování na balkóně, 18.1.2012
Dobrý den, připojuji se k předešlému příspěvku. Co se týče zeleniny, tak to Vám neporadím. Bylinky - levandule, rozmarýna, šalvěj, oregano. Květiny - muškáty, fuchsie, karafiátky, verbena, petunie, surfinie, lobelky, chryzantemy, voskovky, různé... celý příspěvek >
Vánoční hvězda, 17.1.2012
Dobrý den, z mojí zkušenosti vím, že přechovávat vánoční hvězdu je docela složité. A ikdyž se mi to povedlo, přes léto jsem jí měla v záhonu ve stínu v zahradě, tak už stejně nebyla nikdy tak krásná, jak bych chtěla. Kaktus mám normálně na parapetu,... celý příspěvek >
Živý plot, 17.1.2012
Dobrý den, souhlasím s Vámi. Opadané lupení je na údržbu pěkná otrava. Máme také živý plot z buxusu (cca 100 cm výška, délka plotu 50 m) a vypadá bezvadně, je velmi hustý, dekorativní a mohu ho celý rok používat na živé i suché květinové vazby... celý příspěvek >
Výsadba ptačího zobu, 17.1.2012
Dobrý den Jirko, je to samozřejmě možné. Ptačí zob je hodně odolný a neúnavně roste. Pro zhoustnu doporučuji udržovat střihem.Marcela
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika