Příspěvky uživatele - 159.233

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Deformace plodů - Zvonkové, 28.12.2011 Obsahuje fotku
Připojuji ještě další fotografii
Deformace plodů - Zvonkové, 16.12.2011
Dobrý den, pane Polehla, deformace na Zvonkovém se mi vyskytly asi na 65 % plodů. Pro ilustraci připojuji ještě další fotografii. Mšice se mi letos vyskytly jen málo, postřik jsem provedl na přelomu května a června, ale z důvodů zvýšeného výskytu... celý příspěvek >
Deformace plodů - Zvonkové, 13.12.2011
Děkuji Vám a panu Vysloužilovi za odpověď. Zelené skvrny na plodech vycházejí buď přímo z kališní jamky nebo se vyskytují poblíž kalicha. V zahrádkářských publikacích se uvádí, že nedostatek bóru způsobuje křenčení, projevující se kromě skvrn na... celý příspěvek >
Deformace plodů - Zvonkové, 30.11.2011 Obsahuje fotku
Zhruba 70% plodů letošní úrody Zvonkové je poznamenáno mírně vpadlými zelenými skvrnami a také hrbolatostí povrchu, jako na fotografii. Dužnina pod zelenou skvrnou je maximálně do hloubky 1 mm také nazelenalá a trochu tužší. Chuť plodů je však... celý příspěvek >
Rakytník řešetlákový, 28.6.2009
Dobrý den, jsem na stejně. Ale slyšela jsem, že rakytník plodí po 7 letech. Iva
mečíky?, 12.9.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den, nevíte někdo co to je za nemoc na této cibulce.Takto postižených jsem jich vytahala letos více.Co s nimi?děkuji P.
Mučenka (Passiflora coerulea), 30.8.2008
Dobrý den všem, v Chorvatsku jsem si uřízla 4ks mučenky - 2 již zakořenily.Včera jsem je zasadila do květináče do substrátu pro pokojové rostliny, ale všimla jsem si, že zasychají vrchní části rostlinek.Dá se s tím něco dělat?Myslíte, že s těch... celý příspěvek >
Benzínová motorová pila, 1.8.2008
tatínek má pilu ještě z tuzexu, ted po 25 letech nenáročného chodu, nechce mu chytat, chvíli řeže, pak chcípne, lidově řečeno, nedokáže si s tím poradit, neznáte servis v okolí Hradce Králové, Jaroměře, Trutnova nebo Dvora Králové nad Labem, nebo... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika