Příspěvky uživatele - 96.48

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rider Husqvarna r 320 AWD vs. r 316TS AWD či něco jiného?, 26.10.2014
Zdravím, a kvalita motoru Kohler Comand PRO 25HP je jaká? Výdrž, servisovatelnost, problémy??? Určení do rideru. Je použit v BIVOJI. A dále - mechanický posilovač - jak je zde řešen?
Rider Husqvarna r 320 AWD vs. r 316TS AWD či něco jiného?, 24.10.2014
P.S.: Taky mně nejdou dělat odstavce, a to není z mobilu. Jinak bych ještě nevýhodu u Stigy viděl ten kolíbkový ovladač zařízení - dělal jsem na tom na jednom speciálním stroji, kde se používaly obě nohy a nebyla možnost to řešit jinak(doba práce cca... celý příspěvek >
Rider Husqvarna r 320 AWD vs. r 316TS AWD či něco jiného?, 24.10.2014
Díky za komentáře. Stiga BIVOJ není na ofiko stránkách, nějak jsem jí opomněl a ač jsem měl povědomí, že se tak něco jmenuje, tak jsem to považoval za starší pojmenování současného stroje. V čem tam jsou tak velké rozdíly oproti řadě PARK PRO. Cena... celý příspěvek >
Tibouchina - fialkový stromek, 17.7.2012 Obsahuje fotku
Dobry den, Tibouchinu mam jiz nekolik let, koupila jsem ji v Lidlu. Na zimu schodi listy, vypada, ze je to jeji posledni tazeni, ze mi uschla, ale zjara vzdy pekne znovu ozije
Výroba drtiče zahradního odpadu, 14.12.2011
S drcením drobného materiálu jsem měl také problém, velké větve nadrtit není tak veliký problém. Nedávno jsem pořídil benzinový drtič od MTD, kde z jedné strany jdou větve do průměru 5cm a z druhé je velká násypka, uvnitř jeden nůž a 4 drtící... celý příspěvek >
Svída bílá, 6.8.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, letos na jaře jsem koupila svídu-se zelenými listy.problém je, že máme na listech černé seschlé tečky a spodní listy tím i dost sesychají:-(.jakmile vyleze nový lístk, je pěkný zelený, ale za pár dní se opět objeví černé tečky.nevíte co s... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika