Příspěvky uživatele - 49.96

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jablko citrůnče, 30.4.2012
prosím, může mi někdo říci napovědět co je to za odrůdu - když jsem byl kluk (dnes 60) na každé zahradě býval velký strom, jablka poměrně menší, nějaké letní, krásně žluté a měly po sobě tečky asi lenticely (vypadalo to jako p... od... celý příspěvek >
Kamčatska boruvka, 13.12.2011
Ale pánové (a dámy). Já bych ten název neřešil. Z obchodního hlediska je opravdu lepší kamčatská borůvka či kanadská borůvka. Na zimolez by opravdu lidé chuť nedostali. Pro botaniky je to jasné. Cikánská pečeně prosím také není z občana a používáme... celý příspěvek >
Sloupové jabloně, 13.12.2011
Docela jsem dostal chuť sloupové jabloně nasázet i když mám zahradu velkou. Vždy jsem si myslel, že musí mít oporu, ale včara jsem četl že ne. A jak je to s třešněmi, višněmi, hrušněmi případně švestkami. Lemovat s nimi pěšinu, ke zdi,... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika