Příspěvky uživatele - 148.241

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Oleandr v zimě, 6.1.2018
Nemám možnost pro vhodné zazimování oleanderu. Oleander je umístěn v domě s normální pokojovou teplotou. Začaly růst hojně výhonky s listy) nejméně 20 cm) Prosím Vás, můžu je ostříhat? Nevím, co mám dělat. Děkuji za radu    Zuzana... celý příspěvek >
Kvete, ale nenasadí plody, 18.6.2012
Stejný problém mám také.Už se mi to stalo loni, ale říkala jsem si, že třeba květy omrzly.Letos Víno krásně kvetlo a opět ani jeden plod.Tak nám zahrádkáři prosím poraďte.Vedle mám jiný druh a ten plodí i když málo.Díky
Stříhání stromů - lepší jaro nebo podzim?, 18.2.2012
Díky za radu, uvidíme.Ještě mu dám možnost.Jinak už bych ho vykácela.
Stříhání stromů - lepší jaro nebo podzim?, 14.2.2012
tak já bych se ráda poradila taky.Mám jabloň už asi 8 let, je to letní, zelené.Stále vyhání dlouhé šlahouny a vůbec nerodí.Už jsem postupně vyskoušela ohýbat větve dolů, stříhat na jaře i v létě a už nevím.Teď jsem se dočetla v časopisu, že to může... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 11.12.2011
Fakt superr. něco takového jsem hledal a shoduje se s mou představou.jen by mě zajímalo jak máš řesené závěsné zařízení na uzeniny.
Vinná réva neplodí, 4.7.2011
Ano, révu stříkal proti plísni, která se objevila na spodu některých listů, a bylo to v době, kdy začala réva kvést.Renata
Vinná réva neplodí, 3.7.2011
Paľo, děkuji za odpověď.Je pravda, že keř rostl bujně, tak uvidíme příští rok, skusím pohnojit stopovými prvky a uvidíme.Taky jsem uvažovala, že postřik, kterým mi soused zahrádkář postříkal hrozno proti plísni, odehnal včely, ale to asi těžko, když... celý příspěvek >
Vinná réva neplodí, 3.7.2011
Zdravím pánové, ráda bych se zeptala na podobný problém.Koupila jsem si asi před 5ti lety dvě sazenice révy.Jupiter a Picurka.Jsou to bezpeckové odrůdy, bílá a růžová.Jedna pěkně rodí a druhá se mi druhý rok zlomila, tak jsem skusila ji zasadit a... celý příspěvek >
Velikost septiku SM-3, používaného v 80. letech min. století, 22.8.2010
No já nevím, zákon jsem podrobně nestudoval, ale žiju v domění, že u domu s původním funkčním 3 komorovým septikem se nic budovat nemusí. Pouze nově budované zařízení na čištění odpadních vod musí již být formou malé ČOV.
založení trávníku v horách, 6.4.2009
Dobrý den, můžete mi prosím poradit, jak založit trávník v horské oblasti, cca 500 m nad mořem, na kamenitém pozemku, který byl nejméně dvacet let zcela neudržovaný? Stromy jsem vykácel,  pařezy odstranil, plevel postříkal Roundapem a... celý příspěvek >
Slimáci, 2.4.2008
Pivo funguje! :)
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika