Příspěvky uživatele - 161.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pomoc pri určení odrody, 25.8.2020
Čo sa týka podtatranskej oblasti tak v posledných rokoch sa klíma aj tu natoľko otepľuje že v okolitých záhradách som zahliadol krásne vyfarbené marhule a dokonca aj broskyne, chuťovo sa proti tým s dolniakov rovnať asi nedajú ale aj tak pred pár... celý příspěvek >
Pomoc pri určení odrody, 25.8.2020
Tak veľmi ste ma nepotešili ale vďaka za pomoc
Dokonalé uskladnenie jabĺk, 9.12.2011
To že neveríte tomu, čo som si prakticky overil na plávajúcom exp.PST, neznamená, že PST nie je priedušný a nasákavý. Na výstave CONECO v Bratislave svôjho času predvádzali priedyšnosť expandovaného PST tak, že z neho vytvorili dno skleneného akvária... celý příspěvek >
Dokonalé uskladnenie jabĺk, 9.12.2011
Dobrý deň! Obávam sa, že problém s kalusom na kiwi nebude v perlitu alebo PST, ale v samotnej rastline. Po rôznych experimentoch s perlitom a neskôr s bukovými vlhkými pilinami som skončil u obyčajnej vody v PET fľaši. Rezok je predtým vhodné namočiť... celý příspěvek >
Okus ovocných stromků, 9.12.2011
Srnci sú mlsní. Keď sa dostanú napr. cez dieru v oplotení do vinohradu, vyberajú si to najšťavnatejšie a okusujú spravidla to najcennejšie- konkrétne prvé zelené kmienky vysadených sadeníc. Pri zapestovaní kmienkov môžete začať odznova. Paľo
Okus ovocných stromků, 8.12.2011
Najväčšie škody nám v záhr. osade narobili gravidné zajačice nie uprostred zimy, ale v marci, keď už bola za plotom osady zelená tráva. Lenže nedostupná pre zajacov pod vrstvou čerstvej snehovej pokrývky. Prekonať oplotenie je pre nich hračka. V... celý příspěvek >
Zkusenosti se zakladanim mensiho sadu, 8.12.2011
Samozrejme, že stačí opory zatĺcť na jar, keď sa po zime pôda usadí. U Vás istotne tak nevyfukuje ako u nás na Záhorí, ale niekedy stačí jedna letná búrka a mali sme všetky niekoľkoročné tuje naklonené. Vietor má obrovskú silu a dokáže doslova... celý příspěvek >
Zkusenosti se zakladanim mensiho sadu, 8.12.2011
Záleží na tom, koľko ílovitých minerálov obsahuje pôda v novozaloženom sade p. Stefanose. Medzivrstvy ílu absorbujú veľké množstvo kationtov draslíka, ale sú aj rýchlo vyplavované. Literatúra hovorí: "Dávkování draslíku musíme tedy diferencovat podle... celý příspěvek >
Sušení jablek, 8.12.2011
Zdravím Vás pane F.O. a ďakujem za hodnotný príspevok. Netvrdil som, že rúra 100% komunikuje s okolím, ale nie je ani hermeticky uzavretá. Prúdenie vzduchu cez dvierka súčasne strháva aj časť vrelého vzduchu zvnútra, prevoňaného sušiacim sa ovocím.... celý příspěvek >
Zkusenosti se zakladanim mensiho sadu, 8.12.2011 Obsahuje fotku
Zdravím Vás p.Stefanos! Máte pravdu, každá diskúsia je dobrá, aby si človek nakoniec mohol vybrať správne riešenie fixácie stromkov. Počet príspevkov svedčí o snahe mnohých úprimne poradiť. Dnes som v meste hľadal opory, ktoré kedysi dávali pri... celý příspěvek >
Sušení jablek, 8.12.2011
Kúpte si multifunkčnú rúru a uvidíte či ucítite, že prostredníctvom ventilátora ochladzovania dvierok ČIASTOČNE komunikuje vnútorný priestor s vonkajším. (O horkom či vrelom vzduchu som sa nezmieňoval. Je to iba Váš zlomyselný výraz.) Nakrájané... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika