Příspěvky uživatele - 178.252

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sundavillea Red - pěstování, 6.12.2011
Zdravím, já Sundavilleu pěstuji druhým rokem, poslední dobou mě na ni začali žloutnout a opadávat lístky, mám obavu, aby mě vydržela do jara, kdy ji dám ven na balkon, podotýkám,že v místnosti netopím, aby měla co nejnižší teplotu.Honza.
Jste také fandové do bylinek?, 5.4.2011
Dobrý den, s bylinkama prave zacinam. Dneska jsem si v OBI koupila Saturejku, ale nejsem si uplne jista jestli je to opravdu ona. vypada jinak jako na netových fotkach, ma oble listky a voni neco jako mata, citron a jeste neco ostrho... jak poznam... celý příspěvek >
Možnost přesazení?, 7.10.2008
Děkuji za info! Místo, které pro něj máme je také u domu, takže chráněné, ale poměrně větší. Jak vysoká je pravděpodobnost, že by přesazení strom přežil? Díky!
Možnost přesazení?, 7.10.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den, je to asi ostudné, ale nevím, jak se jmenuje jehličnan, co mi roste před domem, navíc bych se chtěla zeptat, jestli je možné jej přesazovat, i když je již vzrostlý - viz. obrázek. Během posledních dvou let se hodně rozrostl a teď má... celý příspěvek >
přeslička, 17.5.2008
 Nedá se zlikvidovat. Zkoušela jsem všechno. Kořeny sahají snad až na druhou stranu zeměkoule. Nejvic mi roste v růžích. Vápnila jsem tak dokonale, až mi růže začaly hynout, ale přeslička se měla k světu pořád. Tak jen neztrácet trpělivost a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika