Příspěvky uživatele - 60.145

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hubeni mravencu na zahrade, 21.5.2012
Mravenci jsou snad nejhorší škůdci na zahradě a je těžké je vyhubit. K tomu si ještě pěstují mšice, takže dvojnásob škodná. Hubit lze vařicí vodou, drcené feferonky v lógru, máta, porézní pasti, kam se přstěhují apod. Hlavně nepoužívat... celý příspěvek >
Hubeni mravencu na zahrade, 21.5.2012
začal mi chřadnout rybíz, až skoro úplně seschnul a teď jsem objevil mraveniště v kořenovém systému, ach jo
Destilační přístroj, 14.12.2011
jj, zacinam uvazovat, ze si to poskladam sam. Ale mam par otazek... Papinak me taky hned napadl. Doporucujete koupit nejakej novej, nebo staci takovej ten klasickej starej hlinikovej? Jinak co se tyce chladice, tak musi se sehnat neco extra, nebo... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 6.12.2011
Zdravím paliče, měl bych na vás dotaz. Rád bych si pořídil domů nějakou malou palírničku. Jde mi vesměs pouze o výrobu brandy destilací vína, takže žádný profi přístroj. Koukal jsem na internet, kde někteří skláři nabízejí destilační kolony, pomocí... celý příspěvek >
Destilát z piva a vína, 6.12.2011
Dekuju za reakce. Jeste bych mel jeden dotaz. Kdyz prepaluji napriklad to vino nebo pivo, musim se starat o ukap a dokap nebo pri paleni jiz zpracovaneho alkoholu jedovate latky nevznikaji? Opet diky za odpoved.
Destilát z piva a vína, 5.12.2011
Dobry den, mel bych dotaz. Vim, ze se to sem asi nehodi, ale mam doma malinkou domaci palirnicku (dostal jsem ji jako darek, takova ta sklenena seskladana z banek). Palirnicka je urcena pro destilaci vina. Chtel bych se zeptat, jestli by bylo mozne v... celý příspěvek >
Použití venkovního čerpadla pro vrt, 7.7.2011
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda máte někdo zkušenost s čerpáním z vrtané studny venkovním čerpadlem. Nyní používáme ponorné čerpadlo typu "MALYŠ", ale chtěli bychom přejít na čerpadlo mimo vrt - na sestavu čerpadlo+nádoba. Problémem... celý příspěvek >
Zásilková zahradnictví, 29.4.2009
Zdravím paní Maršálková, mám úplně na chlup stejnou zkušenost. Jen v rostlinách se to maličko liší. Jak byly zohýbané v těch plastových krytech, jedna rostlina byla zlomená nadvakrát.  Pracuju v oboru reklamy a obchodu a tohle je prostě... celý příspěvek >
Zásilková zahradnictví, 29.4.2009
Zdravím, já jsem už u Starkla musel reklamovat. Objednával jsem toho více: 1x stromový rybíz - hezký, velký 2x borůvky - malé slabé výhonky 2x ostružiny - malé výhonky, jedna zlomená u kořene 2x kustovnice čínská - menší výhonky, uvidíme co... celý příspěvek >
Klikva - pěstování, 26.2.2009
Dobrý den. Sdělte mi prosím co s klikvou v truhlíku v zimě. Ivek
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika