Příspěvky uživatele - 150.143

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kam se poděl Šampion?, 3.12.2011
Dobrý den.  Ja stromky nakupuji pouze u nás. Ja nevím jak u vás, ale u nas na Severní Moravě je Šampion v každem sortimentu stromků a to hlavně jeho červené mutace a i na internetu je v většině nabídek. Šampion byl v Holandsku ozdraven a zbaven... celý příspěvek >
Astra, 3.12.2011
Dobrý den.  Erika je odrůda středního vzrůstu, je odolná proti strupovitosti (chrastavitosti)  a i mrazu odolává. Mě se líbí tvarově i chutově. Ma nahradit Lucasovu maslovku a podle mě ji plně nahradí. Je dost plodná a je lepší ji pěstovat... celý příspěvek >
MM 106, 3.12.2011
Ja mám na 106 většinu stomků bez opory a všechny mají při deštivem a větrném počasí problém se stabilitou a většina z nich roste ze šikma a to samé jsem viděl i u p. J. Tchoře z Pěnčína kde má sady z Bohemii. Stromky, které mám na M7 a to v lehké... celý příspěvek >
Ovocné stromky do 850m, 3.12.2011
Dobrý den. Ve vaší nadmořské výšce pěstujte ranější odrůdy ovocných stromů hlavně jabloní a hrušní, višní a některé odrůdy třešní, jeřáby černý a červený. A nebál bych se jít ani do starých a 100 let osvědčených odrůd. U vás by bylo nejlepší pěstovat... celý příspěvek >
Rozpraskaná kůra na kmeni, 3.12.2011
Dobrý den. Vaš problém je zimní slunce a noční mráz. Slunce jak svítí a zahřívá kmeny (nejvíce trpí kmeny s tmavou borkou) a noční mráz je prudce ochlazuje vzniká v kuře velké pnutí a následkem toho vzniká rovná prasklina, která se špatně hojí a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika