Příspěvky uživatele - 52.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sušení jablek, 8.12.2011
Tak na těsto na cukroví je zase nejlepší domácí pekárna. Není alespoň bordel po celé kuchyni:)
Sušení jablek, 3.12.2011
Dobrý nápad :) Ovšem mně jde spíš o to, že v sušičce se dá sušit i spousta dalších věcí, ne jen jablka. Třeba právě ta zmiňovaná rajčata, ty bych asi na radiátoru nesušila (nebo jsem to alespoň nezkoušela) :)
Sušení jablek, 30.11.2011
Tak to naštve :(ale zase máte důvod pořídit si novou :) A nebo se třeba najde při vánočním úklidu :)
Sušení jablek, 30.11.2011
Dobrý den, opravdu? Já právě slyšela zatím jen pozitivní ohlasy. A kterou máte jako první? Taky Etu?
Sušení jablek, 29.11.2011
Dobrý večer, známá má teplovzdušnou sušičku potravin Karina a je z ní nadšená, suší v ní nejen ovoce, ale i rajčata, houby a zeleninu (místo podravky do polévky). Sušené hrušky jsem ještě nejedla a to je přitom tak miluju :)
Sušení jablek, 28.11.2011
Ahoj, sušíte jablka v troubě nebo raději dáváte přednost sušičce?
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika