Příspěvky uživatele - 136.75

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stiga Turbo 47 S Combi, Honda 4,5 BHP chcipa motor, 27.11.2011
Na své sekačce mám motor Brigg & Stratton - používám od roku 1994. Je to stroj bez pojezdu. Každý třetí rok měním těsnění hlavy válců, sekací nůž jsem ještě neměnil, umyji vzduchový filtr. Na jaře, když zůstává benzín od října předchozího roku v... celý příspěvek >
Elektrika nebo benzin?, 27.11.2011
Na sekání trávy mám tak benzínovou, jak elektrickou sekačku. Elektrickou mám, jako náhradní pro případnou poruchu benzínové. Ta benzínová je od roku 1994, tedy do roku 2011 je to již 17 let. Pro benzínovou sekačku říká lehčí manipulace při sekání, já... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 27.11.2011
Já jsem v roce 1994 koupil benzínovou sekačku na trávu v Mountfield. V té době měli jen velkosklady bez prodejních míst. Sekačka došla zásilkovou službou. Náhradní díly k sekačce - hlavně těsnění hlavy válců a drobnosti jsem objednával z centrálního... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika