Příspěvky uživatele - 248.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odruda merunky Pinkcot, 30.11.2011
Výborná rada, Vehardu mám, len neviem, či vydrží, má príšerne popraskanú a odlupujúcu sa kôru, skúsim jej dať zábal z kravinca, ale neviem, či to pomôže...rád by som nejakú odolnú odrodu slušnej chuti plodov.
Slíva Columbie, 30.11.2011
môžete prosím pridať foto a dôvod, prečo ju zháňate?
Odruda merunky Pinkcot, 30.11.2011
No a to som si myslel, akú super marhuľu som si kúpil... takže...akú odrodu mi odporúčate do vyšších polôh, ktoré sú už pre marhule okrajové?
Chválím Jukku, 30.11.2011
Keď už teda chválite a "chválite", pochválim ja Centrum rozvoja zahradníctva v Prievidzi... stále nejaké novinky a všetky pracovníčky (zaujímavé, vždy som natrafil na ženy) vysoko odborne na úrovni, veľmi milý a ústretový prístup. ešte nejakých 15... celý příspěvek >
Hybrid švestkomeruňka, 28.11.2011
Mal som najhoršiu úrodu jabĺk za môj život, nejako vdobe keď mi kvitli jablone, bolo škaredo, včielky nelietali plus to šľahol mrázik... to bolo dobre vidno na listoch na kiwi. V Senici bola ako úroda? Mimochodom, tie články o Dicolor, z ktorej som... celý příspěvek >
Prisvetlenie priesad, 27.11.2011
Keď sa už teda s predstihom bavíme o príprave sadeníc... kedy vysievate jednotlivé druhy na predpestovanie... pre výsadbu von... nie do foliovníka ani do skleníka...
Topinambura?, 27.11.2011
Topinamburový šalát: Hľuzy nastrúhať na hrubom strúhadle, pridaťpokrájaný alebo roztlačený cesnak a zálievka voda-ocot-cukor. ... Inak topinnambury neokrajujem, priveľa odpadu vzniká, iba ich vo vode vydrhnem kefkou. Skvelé sú aj opečené na panvici... celý příspěvek >
Lze moštovat jablka napadená strupovitostí?, 26.11.2011
Vždy som robil selekciu... dobré jablká uskladniť, škaredé a strupovité (chrastavé) skončili v mušte... bez problémov...
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika