Příspěvky uživatele - 252.87

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Levný malý traktor, 8.6.2013
Dobrý den, řeším koupi traktoru, primárně určeného na sečení trávy - seč cca 2 - 3 ročně, podle rychlosti růstu. Do teď používám vari systém, ale je toho hodně a navíc bych rád malou vlečku na odvoz hrušek a případně dřeva. Máme malý dřevoplyn a tak... celý příspěvek >
Sněžná fréza, 30.10.2012
Tak plocha bude nakonec mnojem větší, tak cca 400 metrů.
Sněžná fréza, 30.10.2012
Dobrý den, mohl by mi někdo poradit, jakou koupit sněžnou frézu na cca 100 metrů plochy, kde nasněží někdy přes noc bezproblémů 30 cm i více mokrého sněhu? Prioritně se odhazuje plocha s cca 50 metry. Nevím vůbec jaký by měl být výkon a vybíral jsem... celý příspěvek >
Kolko odobrat metylalkoholu, 20.9.2012
Pouhých 20 let? Tak to by jste se divil, co všechno se dělo... Jen teď je všechno jednodušší, přes hranice z Polska lze pěkně po cestě přes hranice převézt cokoli.
Challenge AJ 92 - 16 HP vs. Expert 92.160 H, 20.9.2012
Tak to bych spíš uvažoval nad traktorem s výhozem do boku
Kultivátor na těžkou hlínu, 25.8.2012
No tahal bych ho já :-) Myslel jsem takový ten kultivátor co se nasadí na malotraktor a nebo ještě lépe jednoúčelový stroj.
Kultivátor na těžkou hlínu, 25.8.2012
Dorbý den, rád bych se zeptal, zda je možné použít kultivátor na těžkou jílovitou hlínu. Bydlím na Valachách a hlína je tu těžká a slínovitá. Někde ji mám "vylepšenou", ale ani tak to není žádná sláva. Navíc teď by se mi hodil nějaký stroj na... celý příspěvek >
Jaký traktor na 2ha, 25.11.2011
Teda v případě bubnovky bych volil optimálně 25 koní jako dolní hranici. Je to děsný žrout výkonu traktoru.
Uchování jablečného moštu bez sterilace, 24.11.2011
PET ve své podobě škodlivý není. Při jeho výrobě však vzniká bisfenol A. V koncentracích, které jsou v PET lahvích, toxický není. Teplem se však z plastu uvolňuje. Bisfenol A je potentním endokrinním disruptorem - i stopové množství stačí pro... celý příspěvek >
Popel z papíru do kompostu?, 16.11.2011
Pokud to jsou jen kartonové krabice tak možná. Obsahují ještě poměrně málo jílu. Jak by šlo o noviny nebo jiný papír, tak bych to tam nedával. Popel z různých barevných časopisů, kde není ani bílá plocha určitě ne. V mém případě je takový popel pro... celý příspěvek >
Řepný sirup - řepný sirob, 7.11.2011
A nebo třeba na výrobu černého piva. Řepný sirob nemá příjemnou vůni - voní asi jako zatuchlé brambory s nasládlým nádechem, chuť není také žádné terno. Nutričně má výhodu ve vyšším obsahu minerálií - draslík, železo a vápník. PS: výroba cukru... celý příspěvek >
Kde sehnat pražce, 19.10.2011
Pokud si přečtete celou diskuzi, nikdo tady nemluví o jednom pražci, ale hned o zpevnění celého břehu. Konzervace pražce je důkladná a opravdu se za 20 let nevyluhuje všechno. Impregnace měla pražec chránit až 50 let. Ostatně přihoďte takový pražec... celý příspěvek >
Krovinorez - dvojtakt vs štvortakt, 19.10.2011
4-mix přirovnáváte k Felicii a 4-takt k Mercedesu? To možná platí u aut ale ne u křovinořezů. S Hondou jsem sekal a není to žádná sláva. Zvuk normální, do otáček šla jak šnek. 4-mix má zvuk dle mě příjemější (je to jedno), ale hlavně je nesrovnatelně... celý příspěvek >
Latex nebo vápno, 12.10.2011
Děkuji všem za tak rozsáhlou diskuzi k mému dotazu. Zůstanu tedy asi u klasického vápna.
Latex nebo vápno, 12.10.2011
Rád bych se Vás zeptal, jak funguje Chemstop natřený na tom molitanu. Jaké desky konkrétně používáte? Osobně zatím nepoužívám žádné lepy, ale měl jsem zato, že jej lze natřít přímo na kmen... Děkuji
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika