Příspěvky uživatele - 181.87

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
MM 106, 21.11.2011
Veľmi pekne Vám ďakujem, ste milý. Podarilo sa mi cez zimu prostredníctvom kamaráta z Hanej zohnať vrúble Red Topaz, Lipno, Rozela, Ametyst... tak som s nimi na jar prevrúbľoval Pink Lady, Galu, Braeburn a takisto kde sa dalo aj do Floriny, Rajky v... celý příspěvek >
Podzimní asanační postřik ovocných stromů Kuprikolem, 21.11.2011
Pre toho, kto má v záhrade staré stromy a problémy s rakovinou kôry či dreva hubového pôvodu, je aplikácia meďnatých prípravkov riešením problému. Predpokladám, že väčšina záhradkárov takéto problémy nemá. Aj tak by som na povrch kôry aplikoval... celý příspěvek >
Podzimní asanační postřik ovocných stromů Kuprikolem, 21.11.2011
Meď a bór majú overené fungicídne vlastnosti. V prípade terapie rakoviny živého dreva by som ich radšej použil vo forme opakovaného náteru (penetrácie). Postrekovať ("asanovať") vždy na jeseň celú záhradu mi pripadá divoké. Stačí, keď meď pravidelne... celý příspěvek >
MM 106, 21.11.2011
Sir Prize bude zrejme kvalitná sorta. Tento kultivar predávajú aj v záhradníctve v Strážnici. Orion z Fytosu som kúpil pred 3 rokmi v Uh. Hradišti. Nebolo vtedy jednoduché zohnať novinky zo Střížovic. Veľmi som chcel Lunu, Rozelu a Red Topaz, ale nič... celý příspěvek >
Podzimní asanační postřik ovocných stromů Kuprikolem, 21.11.2011
Nespomínam si, aké bolo počasie na jeseň pred 4 rokmi, keď p.Josef Zavřel odporúčal asanáciu všetkých stromov v záhradke. Verím, že všetci neuposlechnú jeho rád a budú sa riadiť vlastným rozumom. Ak pán Josef chcel riešiť rakovinu dreva, jeho... celý příspěvek >
Rozpoznávanie kvetných pukov, 21.11.2011
Myslím, že ste si na svoje otázky vpodstate sám odpovedal. Ak poznáte odrodu a viete na ako dlhom dreve rodí, nasmeruje Vás to pri hľadaní kvetných pukov. Na kolmo či takmer kolmo rastnúcich letorastoch hľadať nemusíte. Na koncoch krátkych letorastov... celý příspěvek >
MM 106, 21.11.2011
Dúfam, že Orion na M26 na jar konečne riadne zakvitne. Pestujem jabloň v tvare palmety na drôtenke, takže nároky na oporu nie sú až tak veľké. M26 mi korení veľmi solídne. Navyše Orion je triploidný, takže stromček má vitálny rast. Paľo
Astra, 21.11.2011
Petře, ďakujem za dobrý tip. Nebude ale jednoduché, zohnať na Slovensku vrúblik Jizery. Snažím sa získať aspoň Decoru či Eriku na dovrúbľovanie Dicolorky, ale zatiaľ bez úspechu. Paľo
MM 106, 20.11.2011
Ing. Voráček z Fytosu hodnotí M26 ako najlepšiu pre záhradky či sady bez závlah. Ja mám na M26 Orion, po 2 rokoch nepotrebuje oporu. Pôda je ťažká, poloha pomerne teplá. Bohužiaľ Orion takmer nerodí. Zatiaľ neviem, či je na vine M26. Paľo
Astra, 20.11.2011
Dobrý deň pán Vladislav! Pestujete aj odrody Decora, Erika? Ako Vám rodia? Ktorú hodnotíte ako lepšiu? Paľo
Jarní výsadba, 20.11.2011
To je jasné, ale január nie je jarný mesiac. Aj v januári sadený zimný cesnak mal pri zbere v júli palice delené na strúčky. Niekedy nájdete palicu s jedným veľkým strúčkom, aj keď sadba bola sadená na jeseň. Paľo
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika