Příspěvky uživatele - 113.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké je hodnocení zahrad traktoru cub Cadet cc1016AE, 17.6.2013
drahé náhradní díly, náhradní díly nedostupné-objednávají se v německu podle potřeby nejsou skladem. Řemen sečení hoří jak papír a neovlivníte to výškou sečení ani rychlostí pojezdu-to jsou jen bláboly prodejců z panelákových bytů. Tunel se ucpává i... celý příspěvek >
B&S Intek 13,5 HP - problém, 8.4.2013
Za prvé co na to říká záruka a servis. Ta identifikace závady a navrhovaná řešení se mi zdají trošku fantasmagorické. Co tam lejete za benzin- není moc starý. Starý může být i po měsíci v kanistru. Co tak vyčistit obyčejný vzduchový filtr a filtr... celý příspěvek >
Zahradní traktor Stiga Estate Senator, 19.2.2013
jakou máte zkušenost s travním traktůrkem, servisem a cenou náhradních dílů. Jak se s ním pracuje, jeho hlučnost, spotřeba benzínu, ovladatelnost.
Převodovka AutoDrive TM zkušenosti, 19.2.2013
jaké máte zkušenosti s uvedenou převodovkou a její údržbou. Jste spokojeni?
Jaké je hodnocení zahrad traktoru cub Cadet cc1016AE, 19.2.2013
zahrada cca 3000 metrů čtverečních, mírně zvlněná. Uvažuji buĎ Cub Cadet cc 1016 AE neboMTD 160/92, nebo Alko poverline T15-92 HDA. Možná i Stiga estate senator HST. Jaké jsou Vaše názory. Dík
Sekacky Mountfield nebo jine, lepsi?, 20.11.2011
Mám sekačku TORO. Prodejce vychlálil do nebes, že je to kanadský výrobek a kvalita sama. Bohužel - první co odešlo bylo madlo pojezdu, druhé byl prokluzující pojezd, pak se ulomila zarážka madla pojezdu - servisák mi řekl, že s tím nešetrně zacházím,... celý příspěvek >
Díry v zemi - ktrek nebo hraboš?, 11.4.2011
a kde se dá koupit karbid? Myslím, že si to pamatuji, že se to používalo u sedláků na polích, ale dnes sehnat karbid je problém.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika