Příspěvky uživatele - 212.189

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký trakůrek, 19.11.2011
Zdravím. Chtěl bych se někoho zeptat kdo má zkušenosti. Chtěl bych koupit zahradní traktůrek s košem na sekání větších ploch asi 1500-2000m2. Na nový nemám peníze, tak je jasná volba straší stroj. Budu sekat rovné plochy a budu stroj využívat... celý příspěvek >
Honda 2417, 19.11.2011
Poohlédněte se po jiném servise. Já mám hondu jen rotavátor a když kupuju díly tak obejdu tak dva tři servisy a mám hned jasno kde koupit a kde ne. Ceny u jednotlivých servisů se mohou dosti výrazně lišit. Například kupoval jsem pružinu spojky a u... celý příspěvek >
Příliš vysoké otáčky volnoběhu Honda 160, 19.11.2011
Já bych radil do servisu a nechat seřídit. Možná pokud je to straší stroj, tak jestli nebude potřeba vyměnit regulátor otáček.
Křovinořez Stihl - špatně seká stařinu, 19.11.2011
Starou trávu jedině strunou ne trojzubcem. A budete vidět jak to půjde skoro samo.
Závada na Vari Honda GXV 160, 19.11.2011
Podle mého názoru seřídit a nebo zpět do servisu kde jste jej měl.
Koupit křovinořez OleoMac 746T nebo 753T?, 19.11.2011
Zdravím všechny. Nechci pomlouvat Oleomac, ale sekal jsem s ním jednou, ale již nikdy více. Mám křovinořez Husquarnu 235 r, stará vykopávka asi 15 let stará, ale pořád lepší jako Olejomac. Já osobně bych volil raději nějakou jinou značku. Za cenu 15... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika