Příspěvky uživatele - 149.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozpraskaná kůra na kmeni, 13.11.2011
Nezabúdajte na minerálnu výživu- draslík, vápnik, bór, zinok, meď, mangán... Najlepšie do pôdy a počas vegetácie aj na list. Kmene hlavne od juhu natrite napr. vápenným mliekom s prídavkom bieleho akrylátu. Situáciu vo Vašej polohe Vám to ihneď... celý příspěvek >
Slivoň Tipala - jaký opylovač, 13.11.2011
Samozrejme, že pre pána na začiatku vlákna bohate postačia ako opeľovači Tipaly susedove 3 odrody. Prinajmenšom Čačanská lepotica zaistí kvalitné opelenie a bohatú úrodu. Ja mám horšiu situáciu. V mojom okolí nikto nepestuje marhule a preto mi... celý příspěvek >
Srovnání výkonu benzinové a el. pily, 12.11.2011
Borovica má mäkké drevo. Ak by nedokázala táto píla urezať borovicu, bolo by to smutné. Je režiem s farmárskou motorovkou OM952 v lese agáty na špalky, ktoré majú dole cez 40 cm, potom ich naložím na vozík a doma pokáľam. Keby Vám doviezli neporezaný... celý příspěvek >
Oleo-mac 952, 12.11.2011
Ďakujem za hodnotný príspevok k tomuto modelu píly. Mountfield mám 30 km od bydliska. Pred 7 rokmi som sa nechal zlákať 7-ročným servisom. Odvoz na ročnú prehliaku do servisu som vždy spájal s rodinnými nákupmi v okresnom meste. Ak si od nákupnej... celý příspěvek >
Vaše nejoblíbenější top odrůda angreštu, 12.11.2011
Zakoreňovanie rezkov egreša alebo ríbezlí mi nerobilo nikedy problém, aj bez stimulátoru. Keď si dopestujete kríček, nevýhoda je v zablatení plodov po dáždi. Preto som pestoval stromčeky na pravokorenných kmienkoch, zväčša formou odkopkov- stromček... celý příspěvek >
Mořit či nemořit česnek?, 12.11.2011
Váš švagor je rozumný človek. Výsadbu bez namorenia mám tiež odskúšanú a verte mi, že rozdiel v kvalite sklizne nebol vidieť. Ak začínate s novou sadbou a chcete mať istotu v otázke roztoča cesnakového, namorte si cesnak Sulkou. Proti iným chorobám... celý příspěvek >
Dicolor, 12.11.2011
Dicolor som vysadil pred rokmi preto, že ju vychvalovali v Receptári a v degustáciách sa často umiestňovala na prvých miestach. Keď zhrniem skúsenosti, som dosť sklamamý, napriek tomu, že pôda aj poloha sú u mňa OK. Mizerne rodí, plody sú farebne... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika