Příspěvky uživatele - 16.110

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ultrazvuk - ma cenu (zestařit) slivovici?, 12.11.2011
A to pěnění nemohlo být tím, že slivovice byla úplně čerstvě vypálená a ihned naředěná? Druhý den to už nepěnilo, tak jsem si myslel, že to tak mělo být...
Drtič na ovoce, 12.11.2011 Obsahuje fotku
Když si uděláš otvor 4x4 cm na boku v úrovni otáčejících se nožů, tak ti drť bude padat ven do nádoby a nemusíš manipulovat s drtičem, jen do něj házet ovoce. Na drcení to vliv nemá, protože u nožů je stále dost materiálu aby to dobře namlelo a... celý příspěvek >
Ultrazvuk - ma cenu (zestařit) slivovici?, 12.11.2011
Pane šlosar, sleduji Vaše příspěvky a velmi s nimi souhlasím, ale s tím ultrazvukem, no, věci se mají tak, že jsem to zkoušel, ale dle mého názoru to nemá žádný efekt. Vloni mi to nabídli v palírně, tak jsem polovinu nechal "vyklepat" a... celý příspěvek >
Letni hrusky na kvas, 12.11.2011
V podstatě to dělám stejně, ale po naplnění nádoby a uklidnění hladiny (nejlépe 2. den) posypu jemně vrch cukrem a nemíchám. To mi poradil jeden starý palič, a od těch dob mám klid od plísní a podobných nežádaných kultur. Nádobu uzavírám čistou fólií... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 30.6.2011
A co s hajzlíkem, když přežije? Dám ho do zahrady sousedovi, nebo co? Anebo mu budu dělat taxikáře a vyvezu na něčí pole, aby škodil jinde?
Krtek - a je to, 30.6.2011
Když ti bude soustavně ten mizera ničit tvou práci, tak taky vyzkoušíš všechno, já mu npř. dávám do každé nalezené chodbičky kousek karbidu, na který kápnu vodu a zahrnu. Tuto voňavku taky nemá rád, a to savo rozhodně na louce vyzkouším, protože mi... celý příspěvek >
Moruše - hledám jakékoliv informace, 14.3.2011
Pamatuju z dětství, že to bývali velké stromy a plodů spousty, co padali na zem a husy se po nich mohly utlouct. A jestli někdo má takový rodící poklad na zahradě, je až trestuhodné si pod něj nerozprostřít plachtu a nezužitkovat do poslední šišky na... celý příspěvek >
Moruše - hledám jakékoliv informace, 14.3.2011
Moruše od Starkla mi narostla za 3 roky o celé 3 cm! Má všechno, co k růstu potřebuje, dřívse v našem regionu pěstovali kvůli bourci na hedvábí, prostě nemám na něj štěstí.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika